Ile trwa lot z Polski do Australii?

Odpowiedzi (32)

0

W zależności od przesiadek i miejsca docelowego w Australii będzie to powyżej 20 godzin.

0

Jak na razie około dobry, ale już w przyszłym roku ruszają bezpośrednie loty z Londynu! Wtedy będzie to jakieś 17 h na tej trasie

0

Najszybciej przez Dubaj albo Singapur !

0

Około Doby

0

można zrobić np dobowy przystanek gdzieś w Azji odpocząć I dopiero dalej lecieć, bo to dosyć dłuuga podróż :)

0

dobę

0

Dobę trzeba liczyc

0

Tak jak ktoś wyżej już napomniał: od kilkunastu do około 20 w zależności od długości przesiadek (warto na to zwrócić przy kupnie biletu, szczególnie jak jest tani!) pozdrawiam :)

0

27 godzin z przesiadka w Azji. Ale daje sie wytrzymac ...

0

Około 21 godzin najlepiej przez dubaj

0

Czas lotu to około jednej doby, oczywiście ten czas może się wydłużyć. Wszystko jest zależne od liczby przesiadek. Najlepszy wybór to lot z Warszawy do Dubaju a stamtąd do Australii.

0

Są bezpośrednie loty do Australii z Warszawy i trwają poniżej doby.Normalnie leci się Waw- Dubaj - Singapur lub Kuala Lumpur i Melourne, to moze przekroczyć 24 godz.

 

0

Ok. doby łącznie trzeba liczyć niestety

0

Dokładnie tak, zależy od przesiadek może to być doba albo kilka dni oprócz tego można po drodze pozwiedzać inne rejony :)

0

24h

0

Około jednej doby.

0

leciałem z warszawy do perth z jedną przesiadkĄ w dubaju . były to linie emirates . .z warszawy do dubaju lot trwał 5 i pół godz a z dubaju do perth 11 i 40 min .w dubaju było cos około 2 godzin czekania ale tego nie odczułem bo zmiana terminala to około 40 minut mi to zajęło + wypic jakąś kawe to dosc szybko mi to przeleciało

0

ok 24h

0

ok 24 h

0

Nie ma lotow bezpośrednich, z przesiadkami w sumie okolo 23h
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Wakacje na słonecznej Florydzie! Loty, noclegi i auto w świetnej cenie!2762 Sprawdź Rozpocznij wakacje na Kos! Tygodniowy wypoczynek z lotami i noclegami ze śniadaniami w świetnej cenie!698 Sprawdź Tanie loty na grecką wyspę Naxos!436 Sprawdź Magiczna Lizbona bezpośrednio z Warszawy!290 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Polski. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Polski.

Jeżeli wybierasz się do Polski, prawdopodobnie zainteresują Cię tanie loty z Londynu do Warszawy lub tanie loty z Kopenhagi do Warszawy.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Krakowa do Warszawy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Monachium, Okazje na loty do europejskich stolic, Okazje na loty do Hiszpanii, Okazje na loty w grudniu, Okazje na loty w marcu, tanie bilety z Gdańska do Londynu, połączenia z Girony do Katowic, krajowe bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów, Lot z Gdanska do Wroclawia 02 04 Maja.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Saszetki i portfele, Zawieszki do bagażu, Łóżeczka turystyczne, Walizki dla dzieci i Walizki twarde.