Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena
Ania zapytał(a) 4 lat temu

Ile trwa lot z Polski do Australii?

Odpowiedz

Odpowiedzi (32)

0
Ocena
nucyk odpowiedział(a) 4 lat temu
W zależności od przesiadek i miejsca docelowego w Australii będzie to powyżej 20 godzin.
0
Ocena
SylwiaB odpowiedział(a) 2 lat temu
Jak na razie około dobry, ale już w przyszłym roku ruszają bezpośrednie loty z Londynu! Wtedy będzie to jakieś 17 h na tej trasie
0
Ocena
Bożena odpowiedział(a) 2 lat temu
Najszybciej przez Dubaj albo Singapur !
0
Ocena
Bogusz odpowiedział(a) 2 lat temu
Około Doby
0
Ocena
Melania odpowiedział(a) 2 lat temu
można zrobić np dobowy przystanek gdzieś w Azji odpocząć I dopiero dalej lecieć, bo to dosyć dłuuga podróż :)
0
Ocena
Wioletta odpowiedział(a) 2 lat temu
dobę
0
Ocena
Karolina odpowiedział(a) 2 lat temu
Dobę trzeba liczyc
0
Ocena
Martyna odpowiedział(a) 2 lat temu
Tak jak ktoś wyżej już napomniał: od kilkunastu do około 20 w zależności od długości przesiadek (warto na to zwrócić przy kupnie biletu, szczególnie jak jest tani!) pozdrawiam :)
0
Ocena
Ela odpowiedział(a) 10 miesiecy temu
27 godzin z przesiadka w Azji. Ale daje sie wytrzymac ...
0
Ocena
Marlena odpowiedział(a) 2 lat temu
Czas lotu to około jednej doby, oczywiście ten czas może się wydłużyć. Wszystko jest zależne od liczby przesiadek. Najlepszy wybór to lot z Warszawy do Dubaju a stamtąd do Australii.
0
Ocena
TOM odpowiedział(a) 2 lat temu

Są bezpośrednie loty do Australii z Warszawy i trwają poniżej doby.Normalnie leci się Waw- Dubaj - Singapur lub Kuala Lumpur i Melourne, to moze przekroczyć 24 godz.

 

0
Ocena
Anna odpowiedział(a) 2 lat temu
Ok. doby łącznie trzeba liczyć niestety
0
Ocena
Żaneta Gołyś odpowiedział(a) 2 lat temu
Dokładnie tak, zależy od przesiadek może to być doba albo kilka dni oprócz tego można po drodze pozwiedzać inne rejony :)
0
Ocena
Andrzej odpowiedział(a) 2 lat temu
24h
0
Ocena
KevinWah odpowiedział(a) 9 miesiecy temu
Sexual relationship is a pleasurable give and take relationship with one?s partner. If anything goes wrong on this cooperation process, it can be enough to derail the partnership. But anything can happen that is certainly unpredictable. Moreover, able to keep a proper sexual relationship means keeping oneself physically healthy. So virtually any sexual disfunction needs to be addressed with utmost care. One such health hazard is male impotence commonly within men. Unable to keep a proper and prolonged penile erection results in impotence problems. This is infact a serious problem for maintaining a normal sexual relationship. So when there arises a real problem it?s wise to treat it instead of sitting quiet. The choice involving the various available treatments involve treatment which has a proper medicine. Response to a verbal agent such as Levitra can be extremely effective with this context. Studies show that erectile dysfunction is primarily as a result of insufficient flow of blood on the penis? veins and lack of stimulation at the same time. Practising oral therapy of Levitra enhances the rate of the flow of blood that gradually stimulates the penis causing a hard erection, adequate to have an intercourse. Levitra is certainly one such drug that's found to be effective. Clinically it's been proved which it even conditions patients that suffer from various health issues like hypertension, high cholesterol levels or diabetes. A lot of men, who took Levitra initially, responded positively for gaining high recovery rate. Besides, it's been also found it can be also taken to medicines accustomed to treat other health conditions. https://www.cialispascherfr24.com/prix-du-cialis-avec-ordonnance/
0
Ocena
Mirek odpowiedział(a) 2 lat temu
Około jednej doby.
0
Ocena
dominik odpowiedział(a) 2 lat temu

leciałem z warszawy do perth z jedną przesiadkĄ w dubaju . były to linie emirates . .z warszawy do dubaju lot trwał 5 i pół godz a z dubaju do perth 11 i 40 min .w dubaju było cos około 2 godzin czekania ale tego nie odczułem bo zmiana terminala to około 40 minut mi to zajęło + wypic jakąś kawe to dosc szybko mi to przeleciało

0
Ocena
Andrzej odpowiedział(a) 2 lat temu
ok 24h
0
Ocena
Andrzej odpowiedział(a) 2 lat temu
ok 24 h
0
Ocena
Beata odpowiedział(a) 2 lat temu
Nie ma lotow bezpośrednich, z przesiadkami w sumie okolo 23h

Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Powitaj wiosnę w Izraelu! Lot, nocleg i rejs łodzią po Morzu Czerwonym!519 Sprawdź Wyjątkowa majówka w Wenecji! Opcja zawiera lot, nocleg i degustację win!549 Sprawdź Urlop na Włoskiej Riwierze! Wypoczywajcie w 3* hotelu all inclusive!1872 Sprawdź Poznaj FRANCJĘ! Będziesz zachwycony27 ofert od 77 Sprawdź

Ciekawe artykuły

Zobacz promocje na tanie loty do Polski. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Polski.

Jeżeli wybierasz się do Polski, prawdopodobnie zainteresują Cię tanie loty z Londynu do Warszawy, bilety lotnicze Kopenhaga Warszawa Okęcie lub tanie loty z Krakowa do Warszawy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dortmundu, Okazje na loty do europejskich stolic, Okazje na południe, Pakiety z Warszawy, Pakiety z Gdańska, bilety lotnicze z Trondheim Trondheim do Warszawy Okęcie, bilety lotnicze z Girony Gerona do Katowic Pyrzowice, bilety lotnicze promocje, odszkodowanie za opóźniony lot, Loty z Warszawy.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Poduszki/zagłówki podróżne, Pozostałe, Plecaki biznesowe, Walizki miękkie i Zestawy walizek.