Co to są loty czarterowe?

Odpowiedzi (18)

3

To lot organizowany przez biuro podróży, czyli biuro wynajmuje samolot. Warto zwrócić uwagę, że często bilety na loty czarterowe są tańsze im bliżej jest daty wylotu.

1

Najprościej mówiąc są to loty organizowane przez biura podróży w celu dowiezienia swoich klientów do destynacji wakacyjnych. Czasami w takich samolotach nie sprzedają się wszystkie miejsca i w takiej sytuacji możemy zakupić sam bilet na przelot, bez konieczności wykupywania w biurze podróży całego pobytu wakacyjnego.

0

mnie wyszło  taniej kupić lot czarterowy w dwie strony ale wykorystać tylko w jedną :)

0

Do ilu dni można przebywać za granicą aby wrócić spowrotem czarterem?

0

jest organizowany przez biuro podrozy  

0

lot organizowany przez biuro

0

Biuro podróży organizuje lot dla pasażerów, którzy np. sami organizują sobie wycieczkę a potrzebują tylko dostać się do punktu docelowego :)

0

Biuro podróży organizuje lot dla pasażerów, którzy np. sami organizują sobie wycieczkę a potrzebują tylko dostać się do punktu docelowego :)

0

Loty czarterowe, to takie które są organizowane przez biura podróży. Kierunki lotów czarterowych to miejsca wakacyjnego wypoczynku. Najtańsze bilety są kilka dni przed wylotem, tzw. last minute :) 

0

lot z biura podróży- typu wakacyjny

0

Loty organizowane przez biura podróży

0

Loty, które są zorganizowane przez biuro podróży. Biura wynajmują od linii lotniczych samolot. W Polsce najsławniejszymi liniami czarterowymi są Small Planet Airlines, Enter Air oraz Travel Service Polska

0

To te gdzie biura podróży wynajmują samolot od przewoźnika

0

  jest organizowany przez biuro podrozy    

0

Loty organizowane prze biura podróży, które czarterują samoloty dla turystów.

0

To lot organizowany przez biuro podróży

0

to lot organizowany przez biuro podrozy

0

Czasami biura sprzedają same czartery, czyli przeloty trampingowe. Czarter to w całości zarezerwowany samolot dla jednego lub kilku biur podróży. Ponieważ biura gwarantują zapełnienie całego samolotu i płacą także za miejsca, które jest nie sprzedane, to bilety czarterowe są tańsze niż bilety rejsowe

Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Dominikana first minute! Loty, noclegi i śniadania w świetnej cenie!2341 Sprawdź Poznaj dziewiczą Namibię! Loty i noclegi w świetnej ofercie!2082 Sprawdź Wow! Słoneczny urlop na Malcie w 3* hotelu z basenem w opcji ze śniadaniami!876 Sprawdź WŁOSKIE WYSPY! Tu na pewno odpoczniesz16 ofert od 170 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Zurychu, z Poznania do Stambułu i połączeń lotniczych z Warszawy do Manili.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Monachium, Okazje na loty do Wielkiej Brytanii, Okazje na loty na weekend z Poznania, Okazje z Polski, Okazje na loty z Polski do 200 zł, loty z Warszawy do Mediolanu, loty krajowe, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Mapy zdrapki, Pozostałe, Bez kategorii, Torby podręczne i Walizki miękkie.