Nagłówek strony

Treść główna

Co to są loty czarterowe?

Odpowiedzi (18)

3
To lot organizowany przez biuro podróży, czyli biuro wynajmuje samolot. Warto zwrócić uwagę, że często bilety na loty czarterowe są tańsze im bliżej jest daty wylotu.
1
Najprościej mówiąc są to loty organizowane przez biura podróży w celu dowiezienia swoich klientów do destynacji wakacyjnych. Czasami w takich samolotach nie sprzedają się wszystkie miejsca i w takiej sytuacji możemy zakupić sam bilet na przelot, bez konieczności wykupywania w biurze podróży całego pobytu wakacyjnego.
0
mnie wyszło  taniej kupić lot czarterowy w dwie strony ale wykorystać tylko w jedną :)
0
Do ilu dni można przebywać za granicą aby wrócić spowrotem czarterem?
0
jest organizowany przez biuro podrozy  
0
lot organizowany przez biuro
0
Biuro podróży organizuje lot dla pasażerów, którzy np. sami organizują sobie wycieczkę a potrzebują tylko dostać się do punktu docelowego :)
0
Biuro podróży organizuje lot dla pasażerów, którzy np. sami organizują sobie wycieczkę a potrzebują tylko dostać się do punktu docelowego :)
0
Loty czarterowe, to takie które są organizowane przez biura podróży. Kierunki lotów czarterowych to miejsca wakacyjnego wypoczynku. Najtańsze bilety są kilka dni przed wylotem, tzw. last minute :) 
0
lot z biura podróży- typu wakacyjny
0
Loty organizowane przez biura podróży
0
Loty, które są zorganizowane przez biuro podróży. Biura wynajmują od linii lotniczych samolot. W Polsce najsławniejszymi liniami czarterowymi są Small Planet Airlines, Enter Air oraz Travel Service Polska
0
To te gdzie biura podróży wynajmują samolot od przewoźnika
0
  jest organizowany przez biuro podrozy    
0
Loty organizowane prze biura podróży, które czarterują samoloty dla turystów.
0
To lot organizowany przez biuro podróży
0
to lot organizowany przez biuro podrozy
0

Czasami biura sprzedają same czartery, czyli przeloty trampingowe. Czarter to w całości zarezerwowany samolot dla jednego lub kilku biur podróży. Ponieważ biura gwarantują zapełnienie całego samolotu i płacą także za miejsca, które jest nie sprzedane, to bilety czarterowe są tańsze niż bilety rejsowe

Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Toskania i Krzywa Wieża w Pizie na koniec lata! Loty, noclegi i auto w świetnej ofercie!760 Sprawdź Boskie Buenos Aires! Czas na Amerykę Południową w świetnej cenie za loty i noclegi!2397 Sprawdź Sylwester w Los Angeles! Megatanie loty z Berlina1479 Sprawdź MIAMI pełne słońca teraz w gorącej cenie876 Sprawdź HIT
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Zurychu, z Poznania do Stambułu i połączeń lotniczych z Warszawy do Manili.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dubaju, Okazje na loty do Wielkiej Brytanii, Okazje na loty na weekend z Poznania, Okazje z Polski, Okazje na loty z Polski do 200 zł, loty z Warszawy do Mediolanu, loty krajowe, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Mapy zdrapki, Pozostałe, Bez kategorii, Torby podręczne i Walizki miękkie.