Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Dobry wieczór . Czy 15 latka może lecieć ze starsza siostra 21 latka ? Czy potrzebuje pozwolenie od rodziców? Iwona

Odpowiedzi 1

0

Zasady dotyczące podróżowania nieletnich samolotem mogą się różnić w zależności od linii lotniczych, przepisów państwa, z którego odlatują i przepisów państwa, do którego lecą. Wielu przewoźników ma własne zasady dotyczące podróżowania nieletnich, więc warto skontaktować się z konkretną linią lotniczą, aby uzyskać dokładne informacje.

W niektórych przypadkach nieletni mogą podróżować samodzielnie, ale mogą być objęci specjalnymi zasadami i wymaganiami, takimi jak opieka osoby dorosłej lub konieczność posiadania pisemnej zgody rodziców lub prawnego opiekuna. W niektórych krajach może być również wymagane, aby nieletni posiadali odpowiednie dokumenty tożsamości, takie jak paszporty.

Dlatego też, aby uzyskać dokładne informacje na temat podróżowania nieletnich samolotem, zalecamy skontaktowanie się z linią lotniczą, u której planujecie zarezerwować lot, oraz z odpowiednimi instytucjami lub organami regulacyjnymi w państwie, z którego odlatujecie i do którego lecicie. Warto również sprawdzić, czy istnieją jakieś dodatkowe wymagania lub procedury związane z pandemią COVID-19, które mogą wpływać na podróżowanie nieletnich.

Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Planujesz urlop w SIERPNIU? Wybierz coś dla siebie!30 ofert od 114 Sprawdź Urlop w lipcu? Sprawdź najlepsze propozycje na Twoje wakacje!4 oferty od 138 Sprawdź Lizbona? Porto? Algarve? O czym marzysz? Zwiedzaj PORTUGALIĘ12 ofert od 342 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 127 Sprawdź