Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

W jakim kraju byś chciał(a) zamieszkać (oprócz Polski)? Dlaczego?

Odpowiedzi 1

0

Chciałbym mieszkać w kraju, który jest otwarty, tolerancyjny i przyjazny dla obcokrajowców. Chciałbym też mieszkać w kraju, który ma bogatą kulturę i historię.

Myślę, że Kanada byłaby świetnym miejscem do życia. Kanada jest znana z otwartego i tolerancyjnego społeczeństwa. Jest to również kraj o bogatej historii i kulturze. Kanada jest również dużym krajem z różnorodnymi krajobrazami, od górskich szczytów po plaże.

Innym krajem, w którym chciałbym mieszkać, jest Szwecja. Szwecja jest kolejnym krajem, który jest znany z otwartości i tolerancji. Jest to również kraj o wysokiej jakości życia. Szwecja jest również krajem o pięknej naturze i architekturze.

Oczywiście, wybór kraju, w którym się mieszka, to kwestia osobistych preferencji. Nie ma jednego najlepszego kraju, który pasowałby każdemu.

Oto kilka konkretnych powodów, dla których chciałbym mieszkać w tych krajach:

  • W Kanadzie chciałbym doświadczyć otwartego i tolerancyjnego społeczeństwa. Chciałbym też poznać bogatą historię i kulturę Kanady.
  • W Szwecji chciałbym doświadczyć wysokiej jakości życia. Chciałbym też poznać piękną naturę i architekturę Szwecji.

Oczywiście, są to tylko moje osobiste preferencje. Jeśli ty też chcesz mieszkać w innym kraju, ważne jest, abyś zrobił research i znalazł kraj, który najlepiej pasuje do twoich potrzeb i preferencji.

Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

MALTA czeka na Was! Świetne ceny lotów!5 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty do Barcelony! Stolica Katalonii czeka na Ciebie! 8 ofert od 208 Sprawdź Słoneczna PORTUGALIA czy różnorodna HISZPANIA? Wybierz coś dla siebie!27 ofert od 199 Sprawdź CYPR ma wiele do zaoferowania, dajcie się porwać WYSPIE AFRODYTY10 ofert od 259 Sprawdź