Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy warto zwiedzić Girone?

Odpowiedzi 10

0
tak
0
Warto, fajne miejsce
0
tak
0
pewnie, że warto, jest pięknie
0
Warto, aby zobaczyć takie miejsca jak: Cinema Museum, Girona Art Museum, La Devesa Park, Katedra, klasztor, 
0
tak, piękne krajobrazy
0
Uważam,że warto,zwłaszcza jeśli lecimy z/do Girony. Miasteczko nie jest duże, zwiedzanie nie sprawia wielkich trudności i nie wymaga wiele czasu. Śliczna Starówka, łaźnie arabskie, kolorowe domy nad rzeką, widok miasta z murów miejskich. Byłam tam w zimie, przed wylotem po zwiedzaniu Barcelony i moim zdaniem warto poświęcić przynajmniej pół dnia (ja spędziłam tam półtora dnia).
0
Jeśli masz czas, to warto - przepiękna średniowieczna starówka i mnóstwo kolorów!! Jeśli czas masz ograniczony, wolałabym poświęcić to na zwiedzenie dokładniej Barcelony.
0

Moim zdaniem, nic tam szczególnego nie ma. Miasto, jak miasto. Bez szału.

0
Girona jest bardzo piekna i polecam zeby ja zobaczyc :) z reguly Girona kojarzona jest z lotniskiem , gdzie laduje Ryanair i zaraz stamtad zmyka się do Barcelony. Ale uwazam ze Girona jest jednym z najpiekniejszych miast Katalonii z przepięknym Starym Miastem :)
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!9 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 99 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna19 ofert od 315 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 118 Sprawdź