Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Tanie loty do Treviso

Znajdź nas w social mediach

treviso
Przepiękne kanały w Treviso
Fot.sxc.hu

Treviso to atrakcyjne miasto w regionie Veneto w północno – wschodnich Włoszech, które zamieszkuje około 80 tysięcy mieszkańców. Bliskość Wenecji sprawia, że miasto jest niedoceniane przez turystów. A przecież Treviso ma do zaoferowania przepiękne kanały i cudowną, nieco sielankową atmosferę. Treviso jest przyjemnym miasteczkiem z kilkoma ciekawymi miejscami, które mogą być doskonałą bazą wypadową do okolicznych miejscowości, także do wspominanej już Wenecji. Tym bardziej, że to w Treviso znajduje się jeden z portów lotniczych obsługujących Wenecję – lotnisko Treviso Sant’Angelo.

Odbudowane i odrestaurowane po zniszczeniach drugiej wojny światowej centrum miasta to plątanina uliczek połączonych arkadami. Patrząc w górę można tu zauważyć freski, którymi mieszkańcy Treviso ozdabiali swoje domy. Stare miasto otoczone jest warownym murem i kanałami, które dodają mu uroku.

Treviso jest miastem, którego zalety odkrywa się spacerując pieszo wśród arkad na głównych ulicach, lub jedną z wielu alejek, na których można poczuć powiew średniowiecznego wiatru. Pełen romantycznych klimatów może być też spacer wzdłuż kanałów, które malowniczo przecinają miasto. Treviso zaskakuje odwiedzających swoją gościnnością i radością życia. Można poczuć wszędzie: w stylowych restauracjach, w barach, kawiarniach, sklepach, placach i skwerach.

Innym obliczem miasta jest jego komfortowa atmosfera dobrobytu. Miasto jest domem jednego z największych domów mody. Niedaleko Palazzo dei Trecento w centrum miasta znajduje się jeden z pierwszych sklepów Benetton. W przeciwieństwie do Wenecji, miasto nie jest uzależnione od turystów, więc nie znajdziemy tu szpetnych sklepów z pamiątkami, śmiesznymi czapkami czy namolnymi przewodnikami. Jest to po prostu dobrze prosperujące miasto, pełne włoskiego humoru i radości.

Zapraszamy do podróży do Treviso z Portalem Tanie-Loty.com.pl! Na naszej stronie możesz znaleźć tanie loty do Treviso w atrakcyjnych cenach, tanie hotele w Treviso oraz wynająć samochód! Zapraszamy do Treviso!

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!