Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Lotnisko w Treviso

Znajdź nas w social mediach

(kod IATA: TSF; kod ICAO: LIPH)

treviso_airport
Terminal lotniska Treviso
Fot. Wikipedia

Międzynarodowe lotnisko położone 3 km na południowy zachód od Treviso i 20 km od Wenecji, we Włoszech. Lotnisko znane jest pod nazwą Wenecja-Treviso.

 

Lotnisko posiada jeden nowy terminal (otwarty w 2007 roku) noszący imię Antonio Canova, znanego włoskiego artysty. Do dyspozycji pasażerów na lotnisku są udogodnienia dla osób podróżujących z dziećmi, bankomaty, bank, kantor wymiany walut, sklepy, bary, kawiarnie, restauracje. Istnieją udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, a także możliwość skorzystania z poczekalni dla VIP-ów.

Użyteczne informacje

Wszelkie informacje dotyczące podróży i lotniska można uzyskać pod numerem telefonu: +39 0422 315111.

Punkt informacji lotniskowej znajduje się na parterze terminala.

Lotnisko umożliwia wypożyczenie samochodów. Stanowiska wypożyczalni znajdują się w hali przylotów. Do dyspozycji pasażerów jest wiele firm, między innymi Avis, Budget, Hertz, Europcar, Sixt. Samochód możesz zarezerwować na stronie: wypożyczalnie samochodów.

Lotnisko dysponuje dwoma parkingami. Jednym z nich jest długoterminowy parking, położony 200 m od lotniska (350 miejsc), a drugi to krótkoterminowy parking, położony przy terminalu (60 miejsc).

Komunikacja

Lotnisko znajduje się 3 km na południowy zachód od Treviso i 20 km od Wenecji. Droga na lotnisko i do Wenecji jest dobrze oznaczona. Szczegółowe informacje o komunikacji do/z lotniska Treviso dostępne są tutaj.

Oficjalna strona internetowa lotniska

www.trevisoairport.it

Adres

Aeroporto di Treviso Canova - Aer Tre S.p.a.
Via Noalese, 63/E
31100 Treviso (TV)
Italia

Główni przewoźnicy

Lotnisko obsługują między innymi następujące linie lotnicze: Air Arabia, Belle Air, , Ryanair, Wizzair, Transavia, Air Italy, Air Malta, Aeroflot, Spanair, Tunisair.

Najlepsze okazje

MALTA czeka na Was! Świetne ceny lotów!5 ofert od 307 Sprawdź Tanie loty do Barcelony! Stolica Katalonii czeka na Ciebie! 5 ofert od 246 Sprawdź Słoneczna PORTUGALIA czy różnorodna HISZPANIA? Wybierz coś dla siebie!20 ofert od 199 Sprawdź CYPR ma wiele do zaoferowania, dajcie się porwać WYSPIE AFRODYTY9 ofert od 305 Sprawdź

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!