Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Lotnisko w Treviso

Znajdź nas w social mediach

(kod IATA: TSF; kod ICAO: LIPH)

treviso_airport
Terminal lotniska Treviso
Fot. Wikipedia

Międzynarodowe lotnisko położone 3 km na południowy zachód od Treviso i 20 km od Wenecji, we Włoszech. Lotnisko znane jest pod nazwą Wenecja-Treviso.

 

Lotnisko posiada jeden nowy terminal (otwarty w 2007 roku) noszący imię Antonio Canova, znanego włoskiego artysty. Do dyspozycji pasażerów na lotnisku są udogodnienia dla osób podróżujących z dziećmi, bankomaty, bank, kantor wymiany walut, sklepy, bary, kawiarnie, restauracje. Istnieją udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, a także możliwość skorzystania z poczekalni dla VIP-ów.

Użyteczne informacje

Wszelkie informacje dotyczące podróży i lotniska można uzyskać pod numerem telefonu: +39 0422 315111.

Punkt informacji lotniskowej znajduje się na parterze terminala.

Lotnisko umożliwia wypożyczenie samochodów. Stanowiska wypożyczalni znajdują się w hali przylotów. Do dyspozycji pasażerów jest wiele firm, między innymi Avis, Budget, Hertz, Europcar, Sixt. Samochód możesz zarezerwować na stronie: wypożyczalnie samochodów.

Lotnisko dysponuje dwoma parkingami. Jednym z nich jest długoterminowy parking, położony 200 m od lotniska (350 miejsc), a drugi to krótkoterminowy parking, położony przy terminalu (60 miejsc).

Komunikacja

Lotnisko znajduje się 3 km na południowy zachód od Treviso i 20 km od Wenecji. Droga na lotnisko i do Wenecji jest dobrze oznaczona. Szczegółowe informacje o komunikacji do/z lotniska Treviso dostępne są tutaj.

Oficjalna strona internetowa lotniska

www.trevisoairport.it

Adres

Aeroporto di Treviso Canova - Aer Tre S.p.a.
Via Noalese, 63/E
31100 Treviso (TV)
Italia

Główni przewoźnicy

Lotnisko obsługują między innymi następujące linie lotnicze: Air Arabia, Belle Air, , Ryanair, Wizzair, Transavia, Air Italy, Air Malta, Aeroflot, Spanair, Tunisair.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 129 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 134 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 128 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!10 ofert od 367 Sprawdź