Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Tanie loty do Brindisi

Znajdź nas w social mediach

Brindisi znajduje się we włoskim regionie Puglia. Dlaczego warto znaleźć tanie loty do Brindisi? Bo to jedna z nadal słabo odkrytych perełek Włoch i idealne miejsce na urlop. Historia tego miasta sięga Cesarstwa Rzymskiego i znaleźć tam można zabytki właśnie z tych czasów. Warto zobaczyć tamtejsze plaże, przespacerować się kamiennymi uliczkami i portowym deptakiem, jak i udać się na zwiedzanie Tempio di San Giovanni al Sepolcro - każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Skąd polecisz do Brindisi? Jakie lotniska znajdują się w Brindisi?

W Brindisi znajduje się port lotniczy Brindisi, umiejscowiony 6 km od centrum miasta. Z lotniska do miasta można dojechać bardzo szybko zarówno taksówką jak i bezpośrednim połączeniem autobusowym. Znajdziesz tam również wypożyczalnie samochodów. Do Brindisi nie ma niestety obecnie żadnych bezpośrednich połączeń z Polski.

uliczka w Ostuni Brindisi we Włoszech

Pogoda w Brindisi. Kiedy lecieć do Brindisi?

Szczyt sezonu turystycznego w Brindisi trwa od lipca do sierpnia. Termometr wskazuje wtedy ok. 29°C. W kwietniu temperatury dochodzą do 17°C w  dzień, natomiast w maju można już liczyć na 21°C. Jesienią temperatury zaczynają spadać, choć wrzesień jest jeszcze bardzo ciepły, z temperaturami sięgającymi 24°C. W październiku jest już nieco chłodniej, bo 19°C, natomiast listopad zwiastuje już zimę i temperatury spadają do 14°C. Zimą natomiast temperatury w dzień dochodzą do 8°C.

Najczęściej zadawane pytania

Które linie lotnicze oferują bezpośrednie loty do Brindisi?

Do Brindisi niestety nie polecisz bezpośrednio z Polski.

Jak długo trwa lot do Brindisi?

Czas trwania lotu z Polski do Brindisi zależy od miejsca i liczby przesiadek.

Ile kosztują bilety lotnicze do Brindisi?

Bilety lotnicze do Brindisi wiążą się z wybraniem odpowiedniej trasy z przesiadkami, zatem trudno jest wskazać średnie koszty.

Kiedy najtaniej lecieć do Brindisi?

Wysoki sezon na loty do Brindisi przypada na czerwiec, lipiec i sierpień. Najtańsze miesiące na podróż to styczeń i listopad, ale okazje na tanie bilety można znaleźć także w innych miesiącach

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 129 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 111 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 117 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!8 ofert od 335 Sprawdź