Są w życiu pytania ważne i ważniejsze. To dotyczące spędzenia ze sobą reszty życia zdecydowanie należy do tej drugiej grupy. Szykując się do zadania tego pytania niektórzy skrupulatnie się przygotowują i planują wszystko z wyprzedzeniem. Ważny jest nastrój i klimat, a to pomaga budować odpowiednia lokalizacja. Są na świecie miejsca, w których wszystkie te czynniki idealnie działają, przez co stają się one często wybierane do oświadczyn właśnie. Zatem gdzie się oświadczyć? Jakie są najbardziej romantyczne miejsca na oświadczyny?

Poprzedni

1. Wenecja, Włochy 

Piękne miasto unoszące się nad wodą, z kanałami okalającymi zabytkowe budynki i niezwykłą atmosferą – taka właśnie potrafi być Wenecja. Urocze kamienne mostki i wąskie uliczki stanowią romantyczną scenerię, której nie da się podrobić. Nic dziwnego, że Wenecja jest często wybierana, by zadać jedno z ważniejszych pytań w życiu. Nawet zaplanowanie wszystkiego wydaje się być całkiem naturalne: spacer po mieście, rejs gondolą, obiad we włoskiej restauracji i kieliszek wina z widokiem na zachód słońca. To wystarczy, by zbudować atmosferę i zebrać odwagę na oświadczyny.

Fot. Shutterstock
Poprzedni
1 KOMENTARZ
  1. 9-ka wymiata. Ja przyjelam oswiadczyny pod Krosnem, wsród wysokich traw, pod okazalym drzewem, na pagórku i bylo pieknie. Nie chcialabym zeby mój narzeczony polecial sztampà i Paryzem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here