Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy mogę kupić bilety innej osobie

Dla siebie już kupiłem bilet Teraz ktoś chce tez ze mną lecieć i chce mu kupić bilet ,ale wyskakują cały czas moje dane-co zrobić ?

Odpowiedzi 1

0

Tak, możesz kupić bilety lotnicze dla innej osoby. Jeśli napotykasz problemy z wprowadzeniem danych tej osoby podczas zakupu, oto kilka kroków, które warto podjąć:

 

Wyloguj się i zaloguj ponownie: Czasami strony internetowe linii lotniczych zapisują wcześniejsze dane i automatycznie wypełniają formularze. Wylogowanie się z konta i zalogowanie ponownie lub rozpoczęcie nowej sesji przeglądania może pomóc.

 

Użyj trybu prywatnego/przeglądania incognito: Wprowadzenie strony linii lotniczej w trybie prywatnym lub incognito w przeglądarce uniemożliwi stronom internetowym korzystanie z zapisanych wcześniej informacji.

 

Wprowadź dane ręcznie: Upewnij się, że wprowadzasz dokładnie dane osoby, dla której kupujesz bilet, a nie swoje. Uważnie śledź każdy krok procesu zakupu, aby upewnić się, że wprowadzasz odpowiednie informacje tam, gdzie jest to wymagane.

 

Kontakt z obsługą klienta: Jeśli nadal masz problemy z zakupem biletu dla innej osoby online, możesz zadzwonić do obsługi klienta linii lotniczej i dokonać rezerwacji telefonicznie.

 

Sprawdź, czy nie ma ograniczeń: W niektórych przypadkach mogą istnieć ograniczenia dotyczące zakupu biletów dla innych osób, zwłaszcza jeśli chodzi o korzystanie z punktów lojalnościowych lub mili. Upewnij się, że dokładnie przeczytałeś warunki zakupu.

Pamiętaj, że przy zakupie biletu dla kogoś innego musisz podać dokładne dane tej osoby, takie jak pełne imię i nazwisko, data urodzenia oraz inne wymagane informacje, zgodnie z tym, jak są one przedstawione w dokumencie tożsamości, którym osoba ta będzie się legitymować na lotnisku.

 

Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna15 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź