Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Jak zabezpieczyc bagaż przed podróżą lotniczą?

Czy niezbędne jest zabezpieczenie bagażu przed podróżą lotniczą

Odpowiedzi 8

0
folią
0
Nie jest to niezbędne aczkolwiek może uchronić przed zabrudzeniami czy rysami na bagażu. W tym celu możemy użyć pokrowca czy chociażby taśmy spożywczej przeźroczystej bądź workiem opatulić ;)
0
ja używam tylko kłódki 
0
Polecam zabezpieczenie bagażu folią w domu albo na lotnisku (jest dostępna bezpłatnie na niektórych lotniskach)albo zapakowanie w worek i oklejenie taśmą. Dostępne są też specjalne pokrowce. Można zabezpieczyć też zamki za pomocą kłódki lub kupić walizkę od razu z zamkiem szyfrowym. Z tym, że jeśli ktoś będzie chciał nas okraść to taka kłódka nie stanowi problemu, a walizka może zostać uszkodzona, gdy ktoś będzie próbował się do niej na siłę dostać. Nie mniej jednak uważam, że lepiej zabezpieczyć, bo często stanowi to podstawę do reklamacji.
0
Upewnij się, że wartościowe przedmioty trzymasz w bagażu podręcznym, ewentualnie kup sobie walizkę na szyfr lub kłódkę. W ten sposób bagaż będzie zabezpieczony przed kradzieżą. Pamiętaj też o zabezpieczeniu przedmiotów przed potłuczeniem się. Bagaż jest rzucany podczas załadunku. Jeżeli mamy więcej niż 1 walizkę, warto zapakować tak aby zarówno w jednej jak i w drugiej była nasza bielizna, ubrania, jedzenie i ubranie dla dziecka itp. Do bagażu dobrze jest dołączyć plakietkę ze swoimi danymi, co w razie zagubienia bagażu na lotnisku ułatwi jego dostarczenie do nas.
0
Jeżeli będziesz odczuwała większy komfort w podróży z tego powodu to zabezpiecz. Jednak zabezpieczanie bagażu nie gwarantuje, że ktoś nie będzie w nim grzebać i nie pożyczy sobie Twoją rzecz.
0
Nie jest to konieczne, ale na pewno zmniejsza szanse, że ktoś ci będzie grzebał w bagażu. W walizkach są kłódki z zamkiem szyfrowym. Do plecaków można taką dokupić. Niektorzy regularnie zabezpieczają bagaże ciemną grubą folią i taśmą klejącą, ale ja nigdy nie widziałam takiej potrzeby.
0
Suwaki warto zamknąć szyfrowanymi kłódeczkami. Można też kupić taki worek wojskowy i umieścić w nim plecak tak, aby nic nie zostało wyrwane podczas załadunku do samolotu. Walizkę również warto zabezpieczyć szyfrowanie paskiem. Na niektórych lotniskach można odpłatnie zabezpieczyć bagaż folia stretch
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna14 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź