Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

czy 17 latek może przewozić e papierosa i liquid do niego ? lot na Cypr

Odpowiedzi 1

0

Stan prawny dotyczący e-papierosów i liquidów (płynów do e-papierosów) może się różnić w zależności od kraju i linii lotniczej. Jeśli chodzi o przewożenie e-papierosa i liquidu na pokład samolotu podczas lotu na Cypr, oto kilka ogólnych wytycznych:

  1. E-papierosy: Zazwyczaj e-papierosy są dozwolone w bagażu podręcznym, ale nie w bagażu rejestrowanym. Akumulatory litowe, które często są używane w e-papierosach, mogą stanowić zagrożenie pożarowe w luku bagażowym.

  2. Liquidy (płyny): Płyny do e-papierosów muszą przestrzegać ogólnych przepisów dotyczących przewozu płynów w bagażu podręcznym. Zazwyczaj dozwolone są małe pojemności (do 100 ml) umieszczone w przezroczystym, zamykanym woreczku.

  3. Wiek: Cypr podnosił wiek legalności dla zakupu produktów tytoniowych i e-papierosów do 18 lat. Dlatego 17-latek teoretycznie nie powinien posiadać e-papierosa. Jednak przepisy dotyczące posiadania a zakupu mogą się różnić.

Jeśli planujesz przewieźć e-papierosa i liquid na Cypr, zalecam sprawdzenie z liniami lotniczymi, którymi będziesz leciał, aby upewnić się, że nie naruszasz ich przepisów. Ponadto warto zapoznać się z lokalnymi przepisami na Cyprze dotyczącymi posiadania i używania e-papierosów przez osoby poniżej 18 roku życia.

Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna15 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź