przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Loty do MoskwyOrientacyjna cena za lot w dwie strony

więcej

Lotniska w Moskwie

Istnieje pięć podstawowych portów lotniczych obsługujących Moskwę:

Lotnisko Sheremetyevo (SVO)
Lotnisko Domodedovo (DME)
Lotnisko Vnukovo (VKO)
Lotnisko Bykovo (BKA)
Lotnisko Ostafyevo (UUMO)

 

Lotnisko Sheremetyevo – Szeremietiewo to główne moskiewskie lotnisko międzynarodowe (rejsy do ponad stu krajów). Obsługuje rocznie około 14 mln pasażerów. Dzieli się na dwie części: Szeremietiewo 1 (rejsy krajowe) oraz Szeremietiewo 2 (rejsy międzynarodowe). Lotnisko obsługuje sześćdziesiąt procent wszystkich lotów międzynarodowych.

Lotnisko Domodedovo – Domodiedowo jest wiodącym lotnisku w Rosji pod względem przepustowości pasażerów. To najruchliwsze pasażerskie lotnisko Moskwy i Rosji. Korzysta z niego ponad 80 linii lotniczych latających do ponad 200 miast na całym świecie. Domodiedowo obsługuje głównie ruch krajowy, choć obecnie, także jeśli chodzi o ilość pasażerów obsłużonych w ruchu międzynarodowym, zajmuje pierwsze miejsce przed Szeremietiewem. Obsługuje rocznie ponad 18 mln pasażerów.

Lotnisko Vnukovo – Wnukowo to trzecie, co do wielkości przewozów pasażerskich międzynarodowe lotnisko w Moskwie. Zlokalizowane jest 28 km od centrum miasta, choć formalnie znajduje się w jego granicach administracyjnych jako dzielnica-eksklawa Moskwy Wnukowo. Obsługuje rocznie prawie 8 mln pasażerów. Jest bazą taniego przewoźnika rosyjskiego Sky Express. Obsługuje także klientów biznesowych i VIP-ów.

Lotnisko Bykovo to małe regionalne lotnisko obsługujące przede wszystkim loty krajowe czarterowe, ze względu na krótki pas startowy. Znajduje się około 35 km na południowy wschód od Moskwy. Obsługuje rocznie około 15 tys. pasażerów. Oficjalna strona internetowa lotniska: www.avias.com

Lotnisko Ostafyevo to małe, prywatne międzynarodowe lotnisko należące do Gazpromavia. Jest przeznaczone przede wszystkim dla klientów biznesowych. Lotnisko znajduje się 3 km na zachód od dworca kolejowego Szczerbinka, 9 km na północny zachód od Podolska i 12 km od obwodnicy Moskwy. Oficjalna strona internetowa lotniska: www.ostafyevo-airport.com

Główni przewoźnicy
Do Moskwy dolecimy między innymi następującymi liniami lotniczymi: Aeroflot, Air Malta, Armavia, Adria Airways, Alitalia, AeroSvit, Bulgaria Air, Delta Air Lines, KLM, flyLAL - Lithuania Airlines, LOT, Russiya, SAS, Turkish Airlines, Finnair, CSA Czech Airlines, Air Algerie, Air Astana, Air Baltic, Air India, Air France, Air China, Estonian Air, Air Seychelles, germanwings, Sky Express.

Komunikacja
Schemat głównych linii transportowych Moskwy:

 

mapa_transportu_moskwie

Tylko w Tanie-Loty.pl parking przy lotnisku w super cenie!

Do każdego zakupu otrzymujesz kod zniżkowy.

Sprawdź swoje rabaty
PartnerStart Parking

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Moskwy. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Moskwy.

Jeżeli wybierasz się do Rosji, powinny Cię również zainteresować tanie loty z Warszawy do Moskwy lub tanie loty z Gdańska do Moskwy.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Katowic do Moskwy i z Krakowa do Sankt Petersburga.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Monachium, Okazje na loty na słoneczne wyspy, Okazje na loty w listopadzie, Okazje na loty w czerwcu, Pakiety w sierpniu, połączenia z Katowic do Londynu, bilety lotnicze, loty krajowe, Loty na Sylwestra.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Adaptery podróżne, Ładowarki, Zawieszki do bagażu, Torby na kółkach i Walizki twarde średnie.