Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Loty do BelgraduOrientacyjna cena za lot w dwie strony

Treść główna

Lotnisko w Belgradzie

(kod IATA: BEG; kod ICAO: LYBE)

Międzynarodowe lotnisko położone 18 km na zachód od Belgradu. Jest największym portem lotniczym w Serbii. Rocznie obsługuje ponad 2,5 miliona pasażerów. Na lotnisku swoją siedzibę mają linie: Jat Airways, Aviogenex, Air Pink, Jat Airways AVIO taxi, Prince Aviation i Pelikan Airways. Lotnisko oferuje bezpośrednie połączenia do Warszawy.

Lotnisko posiada dwa terminale pasażerskie. Mapa lotniska znajduje się na stronie: mapa. Do dyspozycji pasażerów pozostają restauracje, kawiarnie, sklepy, bankomaty, banki, poczta, kantor, poczekalnie dla VIP-ów. Dostępne są także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i dla matek z dziećmi.

Użyteczne informacje
Wszelkie informacje dotyczące podróży i lotniska można uzyskać pod numerem telefonu: +381 11 209 4444.

Punkty informacyjne znajdują się w obu terminalach. Dostępne są także punkty informacji turystycznej.

Na lotnisku znajdują się stanowiska wypożyczalni samochodów wielu firm, między innymi Avis, Budget, Hertz, Europcar i Sixt. Samochód można zarezerwować na stronie: wypożyczalnie samochodów.

Na lotnisku znajdują się parkingi krótko i długoterminowe, w tym parking kryty. Więcej informacji znajdziemy na stronie internetowej lotniska.

Komunikacja
Lotnisko jest położone 18 km na zachód od Belgradu. Dojazd na lotnisko jest dobrze oznaczony i prowadzi autostradą E-70.

TAKSÓWKI
Postój taksówek znajduje się przed budynkiem lotniska. Dojazd do miasta trwa około 20 minut. Lista firm obsługujących lotnisko wraz z danymi kontaktowymi dostępna jest na stroie internetowej lotniska.

TRANSPORT AUTOBUSOWY
Lotnisko łączą z miastem dwie linie autobusowe:

 • linia PTC "Belgrade" nr 72 łączy lotnisko z centrum Belgradu - Zielonym Wieńcem (Zeleni venac). Autobusy kursują regularnie co ok. 30 minut, od wczesnych godzin rannych do godzin nocnych, dojazd do miasta trwa około 30-40 minut, bilety można nabyć u kierowcy.
 • autobusy serbskiej linii lotniczej Jat Airways łączą lotnisko z następującymi przystankami w Belgradzie: Slavija Square, Centralny Dworzec Kolejowy, Novi Beograd (Fontana). Kursy odbywają się regularnie co godzinę, od wczesnych godzin rannych do późnych wieczornych. Dojazd do miasta trwa około 30-40 minut. Bilety są do nabycia u kierowcy.


Oficjalna strona internetowa lotniska
www.airport-belgrade.co.yu

Adres
Belgrade Nikola Tesla Airport
11180 Beograd 59
Republic of Serbia

Główni przewoźnicy
Lotnisko obsługuje między innymi następujące linie lotnicze: Aeroflot, Air France, Alitalia, Austrian, British Airways, Czech Airlines, Germanwings, LOT, Lufthansa, Malev, Norwegian, Olympic Air, Swiss, Tunisair, Turkish Airlines.

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nawigacja dodatkowa