Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Tanie loty z Łodzi to najlepsze propozycje wylotów z woj. Łódzkiego w świat. Port lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta znajduje się 6 km od centrum miasta w miejscowości Pyrzowice. Jest obsługiwane przez kilku przewoźników, w tym do najczęściej wybieranych należą Ryanair i Lufthansa. Z łódzkiego lotniska można wyruszyć do kilku różnych destynacji, a do najpopularniejszych kierunków należą Londyn, Monachium i Dublin. Tanie bilety z Łodzi można również zakupić na loty czarterowe, których oferta stale się poszerza. Najpopularniejsze kierunki czarterowe z lotniska w Łodzi to Burgas i Zakynthos.

Dokąd lecisz?

Tanie loty Norwegian Air Shuttle

Znajdź nas w social mediach

norwegian fot. Rebius / shutterstock.com
Data założenia 1993 r.
Węzeł Port lotniczy Oslo Gardermoen, ale także: Port lotniczy Warszawa Okęcie, Port lotniczy Bergen, Port lotniczy Stavanger, Port lotniczy Kopenhaga, Port lotniczy Sztokholm Arlanda
Sojusz brak
IATA DY
ICAO NAX
Znak NOR SHUTTLE
Siedziba Norwegian Air Shuttle ASA
Oksenøyvein 10A Postboks 115, 1330 Fornebu, Norway
www www.norwegian.com

Norwegian jest największą nisko-kosztową linią skandynawską i jedną z największych nisko-kosztowych linii europejskich. Główna siedziba firmy znajduje się w Fornebu (w Oslo). Portem macierzystym jest lotnisko Oslo-Gardermoen. Linia powstała w 1993 roku.

Przewoźnik operuje głównie na trasach w Skandynawii, oraz na liniach łączących skandynawię z innymi portami Europy. Lata również do Ameryki Północnej i Azji. Norwegian słynie z dbania o środowisko i inwestycji w swoją flotę.

Bagaż podręczny Norwegian

Wielkość i ilość bagaży podręcznych zależy od klasy podróży. Taryfy LowFare, LowFare+ i Premium: 1 bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i 1 niewielki przedmiot osobistego użytku maks. 25 x 33 x 20 cm. Maksymalna waga łączna: 10 kg. Taryfy Flex, PremiumFlex 1 bagaż podręczny maksymalne wymiary 55 x 40 x 23 cm i 1 niewielki przedmiot osobistego użytku: maks. 25 x 33 x 20 cm. Maksymalna waga łączna: 15 kg.

Bagaż rejestrowany Norwegian

W zależności od rodzaju biletu, bagaż rejestrowany może być wliczony w cenę lub wymagać niewielkiej dopłaty. Maksymalne wymiary bagażu wynoszą 250 x 79 x 112 cm (dł. x wys. x szer.), a obwód nie może przekraczać 300 cm.

Loty zwykłe (nie długodystansowe): taryfa Low Fare bez bagażu rejestrowanego, za bagaż rejestrowany trzeba dopłacić. Taryfa LowFare+ 1 walizka o wadze do 20 kg wliczona w cenę biletu, taryfa Flex 2 walizki o wadze do 20 kg, wliczone w cenę biletu.

Loty długodystansowe: taryfa Low Fare bez bagażu rejestrowanego, za bagaż rejestrowany trzeba dopłacić. Taryfa LowFare+ 1 walizka o wadze do 20 kg wliczona w cenę biletu. Taryfa Flex, Premium i PremiumFlex.

Dla dzieci poniżej 2 roku życia dodatkowo można również zabrać 5 kg bagażu rejestrowanego (spakowane w bagażu rodzica lub jako oddzielna sztuka bagażu). W ramach biletu można także przewieźć 1 wózek spacerowy i 1 fotelik samochodowy. W przypadku dzieci od 2 do 11 lat można zabrać ilość bagażu zgodną z taryfą biletu oraz 1 wózek spacerowy i 1 fotelik samochodowy.

Odprawa online Norwegian

Podróżując liniami Norwegian trzeba dokonać odprawy - jest ona obowiązkiem każdego klienta. Czas dostępności odprawy przez Internet wynosi od 24 do 2 godzin przed odlotem lub od 24 do 3 godzin przed odlotem w przypadku lotów do Argentyny, Dubaju, Tajlandii, Singapuru, Izraela, Karaibów i USA. Po zakończeniu odprawy należy wydrukować kartę pokładową lub wygenerować ją elektronicznie na telefonie lub tablecie.

Flota Norwegian

Norwegian słynie ze swojej floty, w której średni wiek maszyn wynosi 3,6 lat. Linia lotnicza dysponuje jednymi z najnowszych i najbardziej bezpiecznych dla środowiska maszyn na świecie. Norwegian korzysta m.in. z Boeinga 737-800s, Boeinga 737 MAX i Boeinga 787 Dreamliner.

Posiłki w linii Norwegian

Norwegian nie oferuje na pokładzie darmowych posiłków. Pasażerowie mogą jednak podczas trwania lotu kupić przekąski, zimne i ciepłe napoje, w tym piwa, wina i mocne alkohole. Na lotach długodystansowych również trzeba płacić za posiłek.

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!