Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Lotniska w Maroku

Znajdź nas w social mediach

Maroko jest krajem, który budzi fascynację mieszkańców Zachodu. Dzieje się tak za sprawą odmienności kultury, głęboko zakorzenionej w tradycjach islamu. Gdy wylądujemy w tym tajemniczym i egzotycznym kraju i wyjdziemy na spacer do miasta, to zobaczymy charakterystyczne wieże minaretów, urokliwe kazby, tętniące życiem mediny, które urzekają, poczujemy się, jakbyśmy wkroczyli w świat "Baśni z tysiąca i jednej nocy".

Ci, którzy w zimnym i szarym okresie roku, marzą o wypoczynku na plaży, po przyjeździe do Maroka nie będą rozczarowani. Dla spragnionych piękna przyrody Maroko okaże się krajem niezwykle różnorodnym, łączącym w sobie majestatyczny urok skalistego Antyatlasu, łagodne wypukłości saharyjskich wydm i spokój zielonych oaz. Tym, którzy wolą oglądać zabytki cywilizacji, Maroko także dostarczy ciekawych wrażeń. Miejsc do podziwiania jest tutaj wiele, a atmosfera sprzyja zwiedzaniu.

Polska nie ma bezpośredniego rejsowego połączenia lotniczego z Marokiem. Z wyjątkiem przelotów czarterowych konieczna jest przesiadka w którymś z portów lotniczych Europy. Głównymi lotniskami w Maroku są:

Najwięcej lotów rejsowych do Maroka oferują linie Air France oraz Royal Air Maroc (RAM). Ponadto do Maroka latają samoloty Lufthansy, KLM, Iberii, British Airways, TAP Portugal, Alitalii, Air Algérie, Royal Jordanian, Egypt Air, Tunis Air oraz małego przewoźnika marokańskiego Regional Air Lines.

Najlepsze okazje

Tanie loty do Barcelony! Stolica Katalonii czeka na Ciebie! 9 ofert od 246 Sprawdź Słoneczna PORTUGALIA czy różnorodna HISZPANIA? Wybierz coś dla siebie!25 ofert od 246 Sprawdź CYPR ma wiele do zaoferowania, dajcie się porwać WYSPIE AFRODYTY8 ofert od 304 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 92 Sprawdź

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!