Mamy nadzieję, że stosujecie się do zaleceń i zostajecie w domu. Ale czas spędzony w czterech ścianach nie musi być nudny! A co najlepsze, wcale nie trzeba przerywać swoich podróżniczych doświadczeń.

Możesz zobaczyć niezwykłe miejsca nie ruszając się z fotela! Przy okazji również możesz się co nieco ukulturalnić, a to na pewno spory dodatkowy plus. Przecież kwarantanna to nie tylko robienie zapasów papieru toaletowego, czy oglądanie seriali (choć to zapewne punkt obowiązkowy). Zwłaszcza, że Google Arts & Culture połączyło siły z ponad 500 galeriami i muzeami na świecie, dzięki czemu każdy z poziomu kanapy może się wybrać na zwiedzanie.

Oto najciekawsze muzea na calutkim świecie, które można oglądać… przez internet.

Poprzedni

10. Muzeum Guggenheima, Nowy Jork

Ach, co byśmy zrobili bez Google Street View! Jeśli wyszukasz adres muzeum Guggenheima, możesz śmiało wejść do środka i zobaczyć piękną spiralna klatka schodową, a poza nią największe dzieła najbardziej znanych impresjonistów, postimpresjonistów oraz twórców modernistycznych i współczesnych. Artystyczny zawrót głowy! Tu znajdziesz link do wirtualnego spaceru po Muzeum Guggenheima.

Poprzedni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here