Stało się. Ryanair uziemi flotę. Zobacz od kiedy.

W ciągu ostatnich kilku dni rozprzestrzenianie się wirusa Covid-19 doprowadziło większość rządów krajów UE do nałożenia surowych zakazów i ograniczeń podróży, które miały negatywny wpływ na rozkłady lotów wszystkich linii lotniczych, powodując powszechne odwołania i zakłócenia podróży.

Rozkłady lotów Ryanair także zostały poważnie zakłócone przez ograniczenia rządowe i będą podlegały dalszym cięciom.

Co to oznacza dla pasażerów

Od 24:00 w środę 18 marca do 24:00 we wtorek 24 marca Ryanair Group Airlines zredukuje rozkłady lotów o ponad 80%. W przypadku zakłóceń, klienci otrzymają wiadomość e-mail z informacją o ich opcjach. Przewoźnik prosi klientów, aby nie dzwonili na infolinię, centra obsługi są przeciążone obsługą zapytań klientów.

Od 24:00 we wtorek 24 marca większość, jeśli nie wszystkie loty Grupy Ryanair zostaną uziemione, z wyjątkiem bardzo małej liczby lotów w celu utrzymania niezbędnej łączności, głównie między Wielką Brytanią a Irlandią.

Szczegóły dotyczące redukcji rozkładu lotów znajdują się na stronie Ryanair w zakładce „Zakłócenia lotów”, która będzie regularnie aktualizowana.

Ryanair będzie nadal utrzymywał bliski kontakt z ministerstwami spraw zagranicznych wszystkich rządów UE w sprawie repatriacji obywateli UE, a tam, gdzie to możliwe, będzie takie loty obsługiwał.

1 KOMENTARZ
  1. A co ze zwrotem za niezrealizowany lot?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here