Zbliżają się walentynki. Warto już dziś pomyśleć o niespodziance dla swojej drugiej połówki. Choć jeszcze zimowy czas, to jednak każdy stara się sprowadzić w ten dzień trochę ciepła i słońca. Mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi, gdzie najlepiej spędzić ten wyjątkowy czas. A wiadomo nie od dziś, że to właśnie podróże są najlepszym prezentem na każdą okazję. Zatem gdzie spędzić walentynki 2019? Tylko spójrz, jaki wybór!

Poprzedni

1. Majorka all inclusive na walentynki 2019

Świetną opcją na walentynki w podróży jest Majorka. Możesz skorzystać z atrakcyjnych ofert last minute i dzięki temu zabrać swoją drugą połówkę na wycieczkę w stronę słońca. To będzie na pewno udany wjazd. Niebo jak turkus, morze jak lazur, góry jak szmaragd, powietrze jak w niebie – tak pisał o wyspie Fryderyk Chopin. Brzmi jak idealne miejsce na święto zakochanych prawda? Palma to miasto tętniące życiem. Bogate życie kulturalne i niesamowita atmosfera wśród pięknych zabytków daje pole do popisu dla zwiedzających. Wypożyczenie auta też jest dobrym pomysłem w przypadku Majorki. Możesz śmiało zwiedzić wyspę, a jest co!

Poprzedni
1 KOMENTARZ
  1. My z chłopakiem zrobiliśmy sobie wspólnie taki wyjazdowy prezent. Lecimy w dość daleką podróż, lekko egzotyczną, ale nie możemy się już doczekać 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here