Gdzie na city break w 2024? 12 życzliwych turystom miast w Europie

Być może część z Was zastanawia się gdzie na city break w 2024, żeby było miło, bezpiecznie, nie najdrożej i bez wielkich tłumów. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie 12 najbardziej życzliwych turystom miast w Europie. Niestety wiele europejskich miast zmaga się od wielu już lat z masową liczbą turystów i dlatego wprowadza rozmaite obostrzenia, żeby zatamować choć trochę ich napływ. Dlatego nie zobaczycie w naszym zestawieniu tak pięknych miast jak Wenecja, Dubrownik czy Barcelona; tam są tłumy, a za tym nikt nie przepada. Odwiedzimy za to dwanaście, innych fascynujących destynacji, oceniając je pod kątem bezpośrednich lotów z Polski, cen, bezpieczeństwa, znajomości języka angielskiego oraz życzliwości mieszkańców. Zaczynamy!

1. Lizbona: fado, azulejos i wiele więcej

Gdzie na city break w 2024? Do Lizbony! Fot. Shutterstock

W Lizbonie również nie brakuje turystów, zwłaszcza w wysokim sezonie, ale mieszkańcy portugalskiej stolicy są wciąż bardzo życzliwi odwiedzającym. Będąc tutaj koniecznie wybierz się na wieczór muzyki fado w Bairro Alto lub w Alfamie – w ten sposób zajrzysz w portugalską duszę, która wciąż śpiewa o saudade czyli tęsknocie i melancholii.
Odwiedź też piękne Muzeum Azulejos, w którym poznasz historię tych słynnych, portugalskich kafelków oraz będziesz podziwiać ich współczesne wzory i instalacje.

Ceny: Lizbona oferuje zróżnicowany zakres cenowy, od tanich hosteli po luksusowe hotele. Ceny posiłków w restauracjach są rozsądne, a lokalne produkty na targach zachwycą budżetowych podróżników.

Bezpieczeństwo: Stolica Portugalii jest stosunkowo bezpieczna, jednak warto uważać na kieszonkowców w zatłoczonych miejscach, zwłaszcza w okolicach Baixa Chiado i Alfamy.

Znajomość języka angielskiego: Mieszkańcy Lizbony, szczególnie ci pracujący w turystyce, mają bardzo dobrą znajomość angielskiego, co ułatwia komunikację.

Życzliwość mieszkańców: Portugalczycy słyną z życzliwości i otwartości. Ich spokojny, serdeczny charakter sprawia, że turyści czują się tu mile widziani.

Do Lizbony można dostać się bezpośrednio z wielu polskich lotnisk. Sprawdź najlepsze ceny na loty z Polski do Lizbony.

Przeczytaj także: Lizbona – atrakcje, które sprawią, że zapragniesz tu wrócić!

2. Porto: gościnność z widokiem na rzekę

wybrzeże rzeki duoro
Gdzie na city break w 2024? Do Porto w Portugalii. Fot. Shutterstock

Porto leży w północnej części Portugalii nad rzeką Duero. Jest to bardzo malownicze miasto, które słynie z produkcji wina o tej samej nazwie, porto, ale również z życzliwego nastawienia mieszkańców wobec turystów.

Ceny: Porto jest nieco tańsze od Lizbony, zwłaszcza jeśli chodzi o jedzenie i noclegi. Lokalne wino, porto, jest jednym z najtańszych i najsmaczniejszych trunków do spróbowania.

Bezpieczeństwo: Porto jest jednym z najbezpieczniejszych miast w Portugalii. Niemniej jednak warto mieć oko na rzeczy osobiste, zwłaszcza w popularnych turystycznie dzielnicach Ribeira i Sé.

Znajomość języka angielskiego: Angielski jest powszechnie rozumiany, zwłaszcza w miejscach turystycznych.

Życzliwość mieszkańców: Mieszkańcy Porto, nazywani “Tripeiros”, są znani ze swojej gościnności. Chętnie pomagają turystom, udzielając wskazówek czy polecając lokalne atrakcje.

Z Polski do Porto bezpośrednio dolecisz z następujących miast: Wrocławia, Warszawy oraz Krakowa na pokładzie tanich linii. Sprawdź najlepsze ceny na loty z Polski do Porto.

Tutaj dowiesz się więcej na temat atrakcji w Porto:
Porto! Atrakcje poza zwiedzaniem, czyli kilka sposobów na aktywny wypoczynek
Porto – co warto zobaczyć i czego nie można przegapić
Portugalia północna – atrakcje turystyczne poza Porto

3. Gdzie na city break w 2024? Do Amsterdamu!

Amsterdam. Fot. Shutterstock

Amsterdam wciąż przyciąga jak magnez, dlatego niestety, zwłaszcza w trakcie cieplejszych miesięcy, można spodziewać się tam tłumów. Znalazł się jednak w naszym zestawieniu, gdyż Amsterdam po prostu trzeba odwiedzić. Stolica Królestwa Niderlandów jest jednym z najbardziej tętniących życiem miast w Europie, a może i na świecie. Słynie z rowerów, kanałów, coffeeshopów i niezwykłej, niepowtarzalnej atmosfery.

Ceny: Amsterdam jest jednym z droższych miast w Europie, szczególnie jeśli chodzi o noclegi i gastronomię. Jednak istnieje wiele opcji na każdą kieszeń, w tym tanie hostele i markety uliczne.

Bezpieczeństwo: Miasto jest ogólnie bezpieczne, ale warto być ostrożnym w okolicach Dzielnicy Czerwonych Latarni oraz na zatłoczonych stacjach kolejowych.

Znajomość języka angielskiego: Holendrzy są prawdopodobnie jedną z najbardziej anglojęzycznych nacji w Europie, a większość mieszkańców mówi płynnie po angielsku.

Życzliwość mieszkańców: Amsterdamczycy są znani ze swojej otwartości, tolerancji i życzliwości wobec turystów. Chętnie dzielą się wskazówkami dotyczącymi miasta i rekomendacjami kulinarnymi.

Z Polski do Amsterdamu niestety nie latają tanie linie lotnicze. Można się jednak dostać do holenderskiej stolicy na pokładzie regularnych linii. Sprawdź najlepsze ceny na loty z Polski do Amsterdamu.

4. Praga: gościnność po sąsiedzku

Praga Czechy
Gdzie na city break w 2024? Do Pragi! Fot. Shutterstock

To, że Praga jest wspaniałym miastem na city break w 2024 potwierdzi z pewnością wielu z nas. Leży blisko; można szybko, zwłaszcza z południa Polski, dostać się tutaj własnym autem. Nie ulega jednak wątpliwości, że Praga jest bardzo turystycznym miastem.

Możliwym jednak jest zwiedzanie miejsc w czeskiej stolicy, które nie są aż tak popularne jak Most Karola czy Zamek na Hradczanach.
Wśród nich polecamy: Vyšehrad: historyczne wzgórze z zamkiem, kościołem św. Piotra i Pawła oraz cmentarzem, gdzie pochowani są czescy artyści. Oferuje wspaniałe widoki na miasto i spokojne ścieżki spacerowe.
Ogród Vrtbovska (Vrtbovská Zahrada): ukryty klejnot, barokowy ogród tarasowy położony w dzielnicy Mala Strana. Piękne rzeźby, roślinność i widoki na Zamek Praski zapewniają wyjątkowy klimat.
Muzeum Kampa: muzeum sztuki współczesnej położone na Wyspie Kampa. Znajduje się tu interesująca kolekcja prac środkowoeuropejskich artystów. Okolica muzeum jest spokojna i oferuje urokliwe widoki na Wełtawę.
Park Divoká Šárka: park krajobrazowy na obrzeżach Pragi z głębokimi dolinami, stawami i trasami spacerowymi. Idealny na ucieczkę od zgiełku miasta i relaks na łonie natury.
Letná Park (Letenské Sady): rozległy park z pięknym widokiem na Stare Miasto i Wełtawę. W parku znajduje się Letenský Zámeček (pałac Letna) oraz słynny Metronom. To miejsce ulubione przez mieszkańców, ale mniej znane turystom.

Ceny: Praga jest jednym z bardziej przystępnych cenowo miast w Europie. Noclegi, jedzenie i transport publiczny są relatywnie tanie, szczególnie w porównaniu z innymi europejskimi stolicami.

Bezpieczeństwo: Praga jest bezpieczna, choć turyści powinni uważać na kieszonkowców w zatłoczonych miejscach, takich jak Most Karola czy Rynek Starego Miasta.

Znajomość języka angielskiego: Znajomość angielskiego jest powszechna, szczególnie wśród młodych ludzi i pracowników branży turystycznej.

Życzliwość mieszkańców: Czesi są znani ze swojego humoru i bezpośredniości. Mieszkańcy Pragi są uprzejmi i życzliwi, często wychodząc z pomocą turystom w potrzebie.

5. Gdzie na city break w 2024? Do Walencji!

oświetlone budynki nad wodą w Walencji
Fot. Shutterstock

Walencja leży w środkowo-wschodniej Hiszpanii nad brzegiem Morza Śródziemnego. Jest trzecim co do wielkości miastem w tym iberyjskim kraju, gdzie warto wybrać się na city break w 2024. Oferuje mnóstwo atrakcji na czele z pięknymi, szerokimi plażami i łagodnym klimatem. W naszym artykule Walencja – atrakcje miasta, do którego będziesz wracać (Top 6) dowiesz się co warto zobaczyć w tym pięknym mieście.

Ceny: Walencja oferuje atrakcyjne ceny noclegów i jedzenia, zwłaszcza w porównaniu z Madrytem czy Barceloną. Lokalne paellas i tapas są nie tylko smaczne, ale też dostępne w przystępnych cenach.

Bezpieczeństwo: Miasto jest bezpieczne, choć tak jak wszędzie, warto zachować ostrożność w zatłoczonych miejscach i w godzinach nocnych.

Znajomość języka angielskiego: Chociaż angielski nie jest powszechnie znany wśród starszych mieszkańców, młodsze pokolenie i pracownicy turystyki mówią po angielsku wystarczająco dobrze, aby się porozumieć.

Życzliwość mieszkańców: Walencjanie są znani ze swojej gościnności i otwartości. Chętnie dzielą się swoją kulturą, wskazując turystom najciekawsze miejsca do odwiedzenia.

Z Polski do Walencji dostaniesz się bezpośrednio na pokładzie tanich linii z następujących miast: Warszawy, Wrocławia, Gdańska oraz Krakowa. Sprawdź najlepsze ceny na loty z Polski do Walencji.

6. Pula: chorwacka gościnność nad Adriatykiem

Pula, Chorwacja. Fot. Shutterstock

Chorwacka Pula jest idealnym kierunkiem na city break w 2024 dla tych, którzy nie lubią się śpieszyć, a wolą w wolnym tempie degustować smaki tego miejsca. Jest niedużym miastem, które oferuje jednak doskonale zachowane rzymskie zabytki, takie jak Amfiteatr (Arena), Świątynia Augusta czy Łuk Triumfalny Sergiusza. Spacerując po starówce, można poczuć ducha starożytności. Okoliczne plaże, takie jak Valkane czy Verudela, są idealne do kąpieli słonecznych i pływania w krystalicznie czystym Adriatyku. W Puli można spróbować wyśmienitych owoców morza, trufli i oliwy z oliwek oraz skosztować lokalnego wina Malvazija. Mieszkańcy Puli są znani z serdeczności i otwartości, co sprawia, że miasto ma wyjątkowo przyjazny klimat.

Ceny: Pula oferuje umiarkowane ceny noclegów i jedzenia. Choć ceny w sezonie letnim mogą wzrosnąć, nadal jest bardziej przystępna niż wiele innych nadmorskich miast w Europie.

Bezpieczeństwo: Pula to spokojne i bezpieczne miasto, gdzie przestępczość jest na niskim poziomie.

Znajomość języka angielskiego: Chorwaci mówią dobrze po angielsku, a komunikacja z miejscowymi jest bezproblemowa.

Życzliwość mieszkańców: Mieszkańcy Puli są serdeczni i otwarci na turystów. Chętnie dzielą się lokalną kulturą i wskazują miejsca warte odwiedzenia.

Bezpośrednio z Polski do Puli na pokładzie tanich linii dostaniecie się tylko z Poznania. Sprawdź najlepsze ceny lotów z Polski do Puli.

7. Dublin: irlandzka serdeczność i muzyka

W Dublinie, w dzielnicy Temple Bar można się citybreakowo rozerwać. 🙂 Fot. Envato

Dublin wciąż nie jest zbyt popularnym kierunkiem na city break w 2024 co w sumie dziwi jako, że możemy do niego tanio dolecieć praktycznie z każdego polskiego portu lotniczego skąd lata irlandzki przewoźnik.;)
Jest to miasto pełne uroku, kultury i serdecznej atmosfery. Oferuje fascynującą mieszankę zabytków, takich jak Zamek Dubliński, Katedra św. Patryka i Trinity College, gdzie można zobaczyć słynną Księgę z Kells. Miasto słynie z wyjątkowej sceny muzycznej i literackiej. Wizyta w dzielnicy Temple Bar z tradycyjnymi irlandzkimi pubami czy uczestnictwo w literackiej wycieczce to obowiązkowe punkty programu.
Irlandczycy są znani z serdeczności i poczucia humoru. Mieszkańcy Dublina sprawiają, że turyści czują się tu mile widziani.

Ceny: Dublin jest dość drogim miastem, zwłaszcza jeśli chodzi o zakwaterowanie. Jednak istnieje wiele opcji dla oszczędnych, a lokalne puby oferują przystępne ceny posiłków.

Bezpieczeństwo: Dublin jest bezpiecznym miastem, choć warto być ostrożnym w nocy i w zatłoczonych miejscach.

Znajomość języka angielskiego: Mieszkańcy Dublina mówią oczywiście płynnie po angielsku, a irlandzki akcent dodaje uroku każdej rozmowie.

Życzliwość mieszkańców: Irlandczycy są znani ze swojej serdeczności i poczucia humoru. Mieszkańcy Dublina z chęcią wskażą drogę czy polecą najlepszy pub z muzyką na żywo.

Irlandzka stolica jest bardzo łatwo dostępna z Polski na pokładzie irlandzkich linii lotniczych. Praktycznie ze wszystkich polskich portów lotniczych dolecimy tanio do Dublina. Sprawdź najlepsze ceny na loty z Polski do Dublina.

8. Edynburg: gościnność z akcentem szkockim

zamek w edynburgu wznosi się nad miastem
Gdzie na city break w 2024? Do Edynburga. Fot. Shutterstock

Edynburg to niesamowite miasto, w którym nie powinniście obawiać się o poparzenie słoneczne. To propozycja dla tych, którym nie przeszkadzają chmury na niebie i okazjonalny deszcz. 😉 Edynburg łączy historyczną atmosferę z nowoczesnym stylem, tworząc idealne miejsce na inspirujący city break. Oferuje unikalną mieszankę historii i architektury: zamek w Edynburgu, Pałac Holyrood oraz Królewska Mila wprowadzą Cię w klimat średniowiecznej Szkocji. Wejdź na Arthur’s Seat lub Calton Hill, by podziwiać panoramę miasta i malownicze krajobrazy szkockiego wybrzeża.
Edynburg to światowa stolica festiwali. Festiwal Fringe, Międzynarodowy Festiwal w Edynburgu oraz Królewska Parada Wojskowa Tattoo przyciągają miłośników sztuki z całego świata.
Przespaceruj się po malowniczych uliczkach Grassmarket i Victoria Street, pełnych kawiarni, sklepików i galerii. Skosztuj haggisa, szkockich ryb i innych specjałów, a także odkryj tajniki szkockiej whisky w jednym z licznych pubów lub podczas degustacji w destylarni. Szkoci są znani ze swojej serdeczności i humoru, dzięki czemu poczujesz się tu jak w domu.

Ceny: Edynburg jest umiarkowanie drogi. Hotele i restauracje mogą być kosztowne, zwłaszcza w sezonie turystycznym i podczas festiwali. Jednak dostępne są również tanie opcje noclegowe i posiłki.

Bezpieczeństwo: Edynburg to jedno z najbezpieczniejszych miast w Wielkiej Brytanii. Standardowe środki ostrożności wystarczą, aby czuć się tu komfortowo.

Znajomość języka angielskiego: W Edynburgu mieszkańcy mówią oczywiście po angielsku z charakterystycznym akcentem, ale nie ma trudności w komunikacji z turystami.

Życzliwość mieszkańców: Szkoci są znani z serdeczności i otwartości. Mieszkańcy Edynburga chętnie dzielą się opowieściami i wskazówkami dotyczącymi miasta.

Z Polski do Edynburga dolecisz tanio i bezpośrednio z następujących miast: Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Gdańska oraz Poznania. Sprawdź najlepsze ceny na loty z Polski do Edynburga.

9. Kopenhaga: duńska gościnność w nowoczesnej formie

Gdzie na city break w 2024? Do Kopenhagi. Fot. Shutterstock

Dania uznawana jest za życzliwy turystom kraj. Ze względu na klimat nie boryka się z tłumami; turyści wciąż chętniej wybierają cieplejsze rejony Europy. Na ulicach ludzie uśmiechają się do siebie i pozdrawiają. Kopenhaga jako duże miasto rządzi się swoimi prawami jednak wciąż będziecie się czuć tam dobrze biorąc pod uwagę życzliwość mieszkańców.

Ceny: Kopenhaga jest jednym z najdroższych miast w Europie, jednak oferuje wiele atrakcji za darmo lub za symboliczną opłatą, jak np. parki czy muzea.

Bezpieczeństwo: Kopenhaga jest bardzo bezpiecznym miastem, idealnym do zwiedzania na rowerze.

Znajomość języka angielskiego: Duńczycy mówią płynnie po angielsku, co znacznie ułatwia komunikację.

Życzliwość mieszkańców: Mieszkańcy Kopenhagi są uprzejmi i otwarci. Często pomagają turystom w odkrywaniu miasta i polecają najlepsze miejsca do odwiedzenia.

Z Polski do Kopenhagi dotrzecie bezpośrednio na pokładzie tanich linii z następujących miast: Gdańska, Warszawy, Krakowa oraz Poznania. Sprawdź najlepsze ceny na loty z Polski do Kopenhagi.

Przeczytaj więcej: Kopenhaga – atrakcje baśniowego miasta.

10. Gdzie na city break w 2024? Do Bergen!

Aerial view of Bergen
Widok z lotu ptaka na Bergen. Fot. Shutterstock

City break w Bergen? Dlaczego nie. Latem będzie można odpocząć tam od skwaru, który zapanuje w południowych częściach Europy. Poza tym Bergen to miasto pełne uroku, otoczone niesamowitymi krajobrazami. To przede wszystkim brama do norweskich fiordów. Zachwyć się zapierającymi dech w piersiach widokami z góry Fløyen lub Ulriken oraz wybierz się na rejs po pobliskich fiordach. Zabytkowa dzielnica Bryggen, wpisana na listę UNESCO, zachwyca kolorowymi drewnianymi domami, wąskimi uliczkami i muzeami opowiadającymi o historii hanzeatyckiej.
Spróbuj świeżych owoców morza na Rynku Rybnym lub odwiedź jedną z licznych restauracji serwujących lokalne specjały, takie jak ryby, renifery i jagnięcinę. Dodatkowo miasto oferuje szeroki wybór muzeów, w tym Muzeum Edwarda Griega, KODE z dziełami Muncha oraz Muzeum Morskie prezentujące historię żeglarstwa. Mieszkańcy Bergen są znani z serdeczności i otwartości, a ich gościnność sprawia, że turyści czują się tu mile widziani.

Ceny: Bergen jest jednym z droższych miast w Norwegii, ale widoki i atrakcje zdecydowanie to rekompensują. Tanie hotele i lokalne jedzenie można znaleźć w licznych kawiarniach i restauracjach.

Bezpieczeństwo: Bergen to bardzo bezpieczne miasto, w którym turyści mogą czuć się swobodnie.

Znajomość języka angielskiego: Norwegowie mówią doskonale po angielsku, co sprawia, że komunikacja jest bezproblemowa.

Życzliwość mieszkańców: Mieszkańcy Bergen są gościnni i pomocni. Z chęcią wskazują najlepsze szlaki górskie i polecają restauracje serwujące lokalne specjały.

City break w Bergen będzie doskonałą propozycją zwłaszcza dla mieszkańców Gdańska, skąd jest połączenie na pokładzie tanich linii. Sprawdź najlepsze ceny na loty z Polski do Bergen.

11. Bari: gościnność i urok południowych Włoch

Bari we Włoszech. Fot. Shutterstock

Bari to jeden z ulubionych kierunków, które wybieracie na krótkie pobyty. To miasto o bogatej historii, kulinarnych tradycjach i serdecznej atmosferze. Połączenie pięknych zabytków, pysznej kuchni i przyjaznych mieszkańców sprawia, że Bari jest idealnym miejscem na city break w południowych Włoszech. Niezależnie od tego, czy jesteście miłośnikami kultury, smakoszami kuchni, czy poszukiwaczami przygód, Bari z pewnością Was oczaruje.

Ceny: Bari jest przystępne cenowo w porównaniu z innymi włoskimi miastami. Lokalne trattorie i restauracje oferują tradycyjne dania kuchni apulijskiej w atrakcyjnych cenach, a noclegi można znaleźć zarówno w luksusowych hotelach, jak i przytulnych pensjonatach.

Bezpieczeństwo: Miasto jest generalnie bezpieczne, choć warto zachować ostrożność w zatłoczonych miejscach, takich jak stare miasto i dworzec kolejowy.

Znajomość języka angielskiego: W Bari znajomość angielskiego nie jest tak powszechna jak w innych turystycznych miastach Włoch, ale mieszkańcy są przyjaźni i starają się pomóc turystom. W hotelach i głównych atrakcjach turystycznych obsługa mówi po angielsku.

Życzliwość mieszkańców: Mieszkańcy Bari są serdeczni, otwarci i chętnie dzielą się swoją kulturą oraz wskazówkami na temat miasta.

Co warto zobaczyć w Bari?

  1. Bazylika św. Mikołaja: Znana na całym świecie bazylika z relikwiami św. Mikołaja, patrona miasta. Piękne wnętrze i architektura przyciągają pielgrzymów z całego świata.
  2. Stare Miasto (Bari Vecchia): Labirynt wąskich uliczek, pełnych tradycyjnych domów, małych kościołów i uroczych placów. To tutaj kobiety ręcznie wyrabiają orecchiette – charakterystyczny makaron z Apulii.
  3. Castello Normanno-Svevo: Zabytkowy zamek z XI wieku, zbudowany przez Normanów i rozbudowany przez Fryderyka II. Zamek oferuje piękne widoki na miasto.
  4. Lungomare: Promenada nadmorska to idealne miejsce na wieczorne spacery z widokiem na Adriatyk i okoliczne zabytki.
  5. Teatro Petruzzelli: Czwarty co do wielkości teatr we Włoszech, znany z doskonałych przedstawień operowych i koncertów.
  6. Plaża Pane e Pomodoro: Popularna plaża miejska, gdzie można odpocząć na słońcu i spróbować lokalnych przekąsek.

Czego spróbować w Bari?

  • Orecchiette con le Cime di Rapa: Makaron orecchiette z liśćmi rzepy, charakterystyczny dla regionu Apulia.
  • Panzerotti: Smażone pierogi z ciasta drożdżowego, nadziewane mozzarellą i pomidorami.
  • Focaccia Barese: Lokalne pieczywo z oliwkami i pomidorami.
  • Riso, Patate e Cozze: Tradycyjne danie z ryżu, ziemniaków i małż.

Z Polski do Bari dolecicie bezpośrednio z następujących miast: Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania oraz Wrocławia na pokładzie tanich linii. Sprawdź najlepsze ceny na loty z Polski do Bari.

12. Warszawa: serdeczność i historia w jednym

Pola Mokotowskie w Warszawie. Fot. Shutterstock

Cudze chwalicie, swego nie znacie.;) Zakładamy, że jednak znacie. Warszawa znalazła się w naszym zestawieniu jako, że jest ostatnio często wyróżniana ze względu na swoją atrakcyjność przez zagraniczne media. Czy dla Was polska stolica mogłaby być ciekawym kierunkiem na city break w 2024?

Ceny: Warszawa oferuje przystępne ceny w porównaniu z wieloma zachodnioeuropejskimi stolicami. Hotele, jedzenie i transport publiczny są tu znacznie tańsze niż np. w Amsterdamie czy Paryżu.

Bezpieczeństwo: Stolica Polski jest bezpieczna, choć tak jak wszędzie, warto zachować ostrożność w tłocznych miejscach i pilnować swoich rzeczy.

Znajomość języka angielskiego: w Warszawie na szczęście nie musimy się wysilać w żadnym obcym języku. Duży plus!

Życzliwość mieszkańców: Warszawiacy są przyjaźni i pomocni. Często oferują pomoc bez proszenia, a ich życzliwość widać na każdym kroku.

Niezależnie od tego, który kierunek na city break wybierzecie, życzymy Wam samych pozytywnych wrażeń!

Olga
Olga
Z Tanimi Lotami związana od zawsze. Kocha dalekie i bliższe podróże. Uwielbia biegówki, spacery po lesie, uśmiechniętych ludzi, zwierzęta, książki oraz dobre kino. Marzy o podróży do Brazylii.

Zobacz też

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

427,346FaniLubię
33,449ObserwującyObserwuj
5,711ObserwującyObserwuj

Zobacz też