W niektórych miejscach może być dużo bardziej niebezpiecznie niż się na pozór wydaje. Oto parszywa 13 – najniebezpieczniejsze miejsca na świecie, które lepiej omijać – lub przynajmniej wiedzieć, czym grozi zapuszczanie się tam.

Poprzedni

13. Salwador

Ludzie w Salwadorze potrafią jednym uśmiechem zjednać sobie sympatię, a kraj naprawdę jest ich pełen. Jednak jednocześnie jest to jedno z najbardziej niebezpiecznych państw świata.

Złą sławę Salwador zyskuje przez niebezpieczne dzielnice większych miast, gdzie utrzymuje się wysoka przestępczość. Na prowincji można znaleźć idylliczne wioski pełne przesympatycznych Salwadorczyków, ale to nie zmienia obrazu całego kraju. Turyści często rezygnują ze zwiedzania tego kraju. Taką decyzję ułatwia to fakt, że to niewielkie państwo, a więc dla niektórych jest to „mała strata”.

Salwador, Los Planes de Renderos. Fot. Unsplash
Poprzedni
5 KOMENTARZE
  1. A gdzie w tym zestawieniu Francja Syria Niemcy Szwecji

    • A gdzie w Szwecji jest niebezpiecznie? Chyba za dużo telewizora, za mało życia 😉

      • w Szecji jest spora ilość getta więc to chyba ty jesteś niedoedukowany. W podstawówce na lekcji Historii bądż Gegrafii można się o tym dowiedzieć, więć chyba nie uważąłałeś w swoich latach.

  2. Niemcy przede wszystkim

  3. Sentinel Północny zupełnie mi tu nie pasuje ,na wyspę jest surowy zakaz wjazdu więc nie wiem kto by się tam miał wybierać. Reszta zdecydowanie źle wspominam Bronx.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here