Podróże. Sama przyjemność, prawda? Niestety czasami okazuje się, że w samolotach dzieją się rzeczy, o których nie śniło się nawet filozofom. Długi lot. Samolot wypełniony setkami ludzi. Brak przestrzeni prywatnej, brak wystarczającej przestrzeni ogólnie. Trzeba się mocno starać, by nie przeszkadzać innym, a jednocześnie robić to na co ma się ochotę. Dlatego kiedy jesteśmy zamknięci w maszynie przemierzającej przestworza, trzeba dbać o komfort swój i współpasażerów. Niestety, niektórzy o tym zapominają. I choć pandemia zatrzymała teraz świat, to jednak nie zatrzymała kłopotliwych zachowań wielu pasażerów. Przez takie zachowanie można stracić kilkanaście tysięcy złotych. Nie rób tego w samolocie!

Przedstawiamy subiektywny ranking 10 najgorszych rzeczy, które pasażerowie robią podczas podróży lotniczych, a także listę tych, których należy unikać ze względu na towarzyszy podróży.

Poprzedni

10. Rozmowny pasażer

Chociaż obecnie możesz dopłacić i wybrać sobie miejsce w samolocie, to jednak pasażera już nie wybierzesz, no chyba że lecisz w towarzystwie. Najgorsza jednak w podróży solo jest sytuacja, kiedy chcesz odpocząć i się zrelaksować podczas lotu, a Twój współpasażer okazuje się gadułą. Oczywiście nie ma nic złego w krótkiej, przyjemnej rozmowie, gorzej jednak, jeśli pasażer zaczyna zwierzać się i opowiadać życiowe historie. To może być bardzo męczące. Zdarza się nawet, że takie historie słyszy pół samolotu. Miej to na uwadze także jeśli Ty podróżujesz ze znajomym. Osoba siedząca pomiędzy Wami może odczuwać dyskomfort.


Fot. Shutterstock
Poprzedni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here