Na naszej planecie znajduje się mnóstwo miejsc, które zapierają dech w piersiach! Miejsc, o którym nie śniło się nawet poetom. Warto zatrzymać się choć na chwilę podczas codziennej pogoni i zachwycić się tak hipnotyzującymi widokami. Oto one! Podzielimy się z Tobą tym czarem! 16 niezwykłych, nieziemskich miejsc. Kiedy je raz zobaczysz, pozostaną z Tobą na zawsze.

Poprzedni

1. Wyspa Hokkaido w Japonii

Jest pełna kolorowych pól prawie przez cały rok. Najlepiej odwiedzić Hokkaido po zakończeniu sezonu zimowego, ponieważ zmieniające się pory roku tworzą kwiecistą magię. A to wygląda bajecznie! Na przykład park Shibazakura w Higashimokoto charakteryzuje się jasnymi polami fuksji. Jest to druga co do wielkości japońska wyspa, zdecydowanie rzadziej odwiedzana przez turystów. Słynie również z pól lawendy. Najbardziej znane okolice to Furano i Biei. Piękne krajobrazy, miliony kolorowych kwiatów i ten niezwykły zapach!

View this post on Instagram

#FlowersOfinstagram #BieiFlowers #HokkaidoFlowers #JapaneseFlowers #Flowers #FlowersLife #Flowerland #HokkaidoFlowerland – #JapaneseFlowerland #FullcolorFlowers #Hokkaido #Japan ? regram @instagramjapan では、毎週全国の皆さんがシェアする写真や動画の中から、Instagramチームお気に入りの作品をピックアップしています。今回ピックアップさせて頂いた皆さま、おめでとうございます Photo by @mika05011972 おはようございます? . 昨夜は腰を抜かすような出来事がありまして… . なんと、あの @instagramjapan 様から四季彩の丘の写真を紹介して頂きました❣️ . 270万フォロワーがいらっしゃるので既にコメントの数やイイねが凄いことになってます? . 普段はリポストやハブのお礼コメントはキャプに書かない主義ですが、流石にこれは2度とないなと思ったのと、こちらでまとめて恐縮ですが感謝の意味を込めてのリポストです?‍♀️ . いつも拙い写真ですが見て下さってありがとうございます(o^^o) . . . 最後に、海外の方からここはどこですか?の問い合わせが非常に多いので . ↓↓↓↓↓↓↓ . This hill is located in Biei in Hokkaido❣️❣️ #北海道はでっかいどー2017 #instagramjapan #BieiFlowersSeria #HokkaidoFlowersSeria #JapaneseFlowersSeria #FlowersSeria #FlowersLifeSeria #FlowerlandsSeria #HokkaidoFlowerlandsSeria – #JapaneseFlowerlandsSeria #FullcolorFlowersSeria #HokkaidoSeria #JapanSeria #23November2017Seria #23NovemberSeria #2017NovemberSeria #2017ThursdaySeria #ThursdayNovemberSeria ThursdaySeria

A post shared by Flowers Life (@flowerslife255) on

Poprzedni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here