przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Transport z lotniska Warszawa Modlin

modlinfb
Terminal Lotniska Modlin
Fot. Lotnisko Warszawa Modlin

Lotnisko Warszawa Modlin (WMI)  jest położone w Nowym Dworze Mazowieckim około 40 km na północny zachód od centrum Warszawy.Można tu łatwo dotrzeć samochodem, autobusami, pociągiem lub taksówką.W terminalu, na wprost wyjścia z hali odbioru bagażu, ustawione są stoiska informacyjne Kolei Mazowieckich oraz Modlin-Bus’a, przy których pasażerowie uzyskają szczegółowe informacje o dojeździe do/z Warszawy oraz innych miast. Dostępny jest tam aktualny rozkład jazdy pociągów i autobusów. Można również kupić bilety autobusowe i kolejowe.

Taksówki

Na lotnisku dostępne są rekomendowane przez port taksówki. Trzy stanowiska postojowe dla pojazdów korporacji Sawa Taxi znajdują się w widocznym miejscu, naprzeciwko głównego wejścia do terminalu pasażerskiego. Koszt przejazdu do centrum Warszawy wynosił 99 PLN, niezależnie od pory dnia.

Transport autobusowy

Linia autobusowa ModlinBus łączy centrum Warszawy z terminalem Lotniska Warszawa/Modlin przez całą dobę i bez przesiadek. Rozkład jazdy dopasowany jest do godzin odlotów i przylotów. Zakup biletów możliwy jest bezpośrednio w autobusie, na lotnisku lub przez Internet. Można płacić gotówką, kartą oraz w walucie obcej. Autobusy zatrzymują się na przystankach: Metro Młociny (ul. Tomasza Nocznickiego, przestanek ZTM Metro Młociny 54) oraz w okolicy Dworca Centralnego (Aleje Jerozolimskie 56 C, na Parkingu Strzeżonym Usługowej Spółdzielni Uniwersum). Więcej informacji na stronie www.modlinbus.pl

Transport kolejowy

Pociągi Kolei Mazowieckich kursują z Warszawy Centralnej oraz Warszawy Gdańskiej do stacji docelowej Modlin, skąd, co 20 minut kursuje shuttle-bus dowożący pasażerów bezpośrednio na lotnisko. Cała podróż zajmuje około 40 minut . Więcej informacji na stronie www.mazowieckie.com.pl

 

Tylko w Tanie-Loty.pl parking przy lotnisku w super cenie!

Do każdego zakupu otrzymujesz kod zniżkowy.

Sprawdź swoje rabaty
PartnerStart Parking

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Warszawy. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Warszawy.

Jeżeli wybierasz się do Polski, koniecznie sprawdź też tanie loty z Kopenhagi do Warszawy, bilety lotnicze Warszawa Okęcie lub tanie loty ze Szczecina do Warszawy.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Londynu do Warszawy i z Marsylii do Poznania.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Monachium, Okazje na loty na Sri Lankę, Okazje na loty na weekend z Katowic, Wycieczki do egzotycznych krajów, Okazje na loty na weekend za granicę, loty z Warszawy do Rzymu, bilety lotnicze Gdańsk Warszawa Okęcie, loty krajowe, odszkodowanie za odwołany lot, Lot z Wroclawia do Warszawy 29 Kwietnia 04 Maja.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Akcesoria podróżne, Mapy zdrapki, Ręczniki, Zawieszki do bagażu i Plecaki na laptopa.