przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Loty do SztokholmuOrientacyjna cena za lot w dwie strony

więcej

Tanie loty do Sztokholmu

sztokholm
Stare miasto w Sztokholmie
Fot. SXC

Sztokholm to stolica i największe miasto Szwecji. Jest ono malowniczo położone pomiędzy Morzem Bałtyckim, jeziorem Melar i ciągnącym się na wschód od miasta archipelagiem 24-tysięcy wysp (tzw. szkiery), będących swoistymi enklawami tradycji, kultury i historii. Dzisiejszy Sztokholm jest metropolią, która wraz z zespołem miejskim liczy 1,5 miliona mieszkańców. Wciąż prężnie się rozwija w sensie gospodarczym, turystycznym i kulturalnym, nieustannie zachwyca architekturą, przyrodą oraz bogatą historią, sięgającą XIII wieku.

Historia

Pierwszą wzmiankę o mieście Sztokholm datuje się na rok 1252, kiedy to jarl Szwecji Birger wzniósł na tym terenie twierdzę Tre Kronor (Trzy Korony). Pamięć o nieistniejącej już twierdzy jest starannie kultywowana. Na jej miejscu wznosi się dziś Pałac Królewski, a trzy korony są symbolem państwa znanym w całej Europie. Złoty okres miasta i kraju rozpoczął się od wyniesienia na tron Gustawa I Wazy - króla reformatora, który rozpoczął nową epokę w historii Sztokholmu i Szwecji.

Zarezerwuj tanie loty do Sztokholmu i zwiedzaj!

Położony na 14 wyspach Sztokholm jest dziś bez wątpienia jedną z najpiękniejszych stolic świata. Nazywany „Wenecją Północy”, łączy w sobie charakter metropolii z urokiem małego miasta, gdzie każdy znajdzie coś interesującego. To miasto wielu atrakcji i zabytków, nowoczesne, tętniące bogatym życiem kulturalnym. Sztokholm, wydaje się funkcjonować w wyjątkowej symbiozie z przyrodą – miasto jest zielone, kolorowe i pachnące kwiatami wiosną i latem, a wody jeziora Mälaren są tak czyste, że nawet w samym centrum można w nich łowić ryby czy zażyć kąpieli.

Tanie-loty.pl oferują tanie loty do Sztokholmu. Jeśli poszukujesz tanich biletów lotniczych do Sztokholmu, zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki! Znajdziesz tam oferty regularnych i tanich linii lotniczych.

Tylko w Tanie-Loty.pl parking przy lotnisku w super cenie!

Do każdego zakupu otrzymujesz kod zniżkowy.

Sprawdź swoje rabaty
PartnerStart Parking

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Sztokholmu. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety ze Sztokholmu.

Jeżeli wybierasz się do Szwecji, nie zapomnij zobaczyć ofert na tanie loty z Londynu do Nykoping, bilety lotnicze Warszawa Okęcie Goteborg Saeve lub tanie loty z Katowic do Nykoping.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Amsterdamu, Okazje na loty na weekend, Okazje na loty do Polski, Pakiety z Rzeszowa, Pakiety, bilety lotnicze Okęcie Rzym, tanie bilety lotnicze, wyszukiwarka lotów, Loty we Wrzesniu.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Pozostałe, Ręczniki, Koce, poduszki, zagłówki, Walizki dla dzieci i Zestawy walizek.