przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Loty do BelgiiOrientacyjna cena za lot w dwie strony

Tanie loty do Belgii

belgia
Atomium w Brukseli
Fot. Dreamstime
Jedno z najmniejszych państw europejskich i jednocześnie nieformalna stolica całej Europy – to tu bowiem, w Brukseli, skupiają się władze Unii Europejskiej i NATO. To małe państwo rocznie decyduje się odwiedzić ok. 5 milionów turystów, a kilkakrotnie więcej zagląda tu przy okazji - przejeżdżając tranzytem. Oczywiście największe rzesze turystów decydują się zwiedzić wspaniałe, zabytkowe miasta kraju. Ogromnym powodzeniem turystów cieszą się zatem: Bruksela, Antwerpia, Gandawa, Bruggia i Liége. Podróżni chętnie wybierają się też do popularnych nadmorskich uzdrowisk. Ale ze względu na specyficzną rolę na mapie świata, do Belgii przyjeżdża rok rocznie niezliczona liczba urzędników państwowych i biznesmenów.

Belgia to kraj wyjątkowo kosmopolityczny, jak przystało na centrum polityczne współczesnej Europy. Na ulicach miast słychać mnogość języków i widać różnorodność nacji (mimo małej populacji Belgia ma silną grupę mniejszości narodowych). Zresztą Belgowie, jak chyba żaden inny naród, potrafią łączyć stare z nowym, tradycję z modą, wysoką kulturę z popularną. I tak jawią się właśnie belgijskie miasta. Chlubią się one wspaniałym dziedzictwem kulturowym: zabytkowymi budowlami i wspaniałymi muzeami, mają doskonałe hotele i restauracje, tuż obok nich kwitnie wyjątkowo burzliwe nocne życie, a tysiące biznesmenów i urzędników decyduje o polityce i finansach współczesnej Europy.

Kiedy jechać?
Najlepszym okresem na zwiedzanie Belgii i Luksemburga jest lato. Południe i zachód są ponadto cieplejsze niż część północno-wschodnia i Ardeny. Zima jest dość chłodna i śnieżna, zwłaszcza w Luksemburgu. W Belgii nie ma jednak wyraźnie zaznaczonego sezonu turystycznego, więc możemy lecieć do Belgii w dowolnym terminie.

Z portalem Tanie-loty.com.pl możesz zarezerwować tanie loty do Belgii w bardzo atrakcyjnych cenach. Interesują Cię tanie bilety lotnicze do Belgii? Skorzystaj z naszej porównywarki cen biletów!

Tylko w Tanie-Loty.pl parking przy lotnisku w super cenie!

Do każdego zakupu otrzymujesz kod zniżkowy.

Sprawdź swoje rabaty

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Belgii. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Belgii.

Jeżeli wybierasz się do Belgii, sprawdź też tanie loty z Krakowa do Brukseli lub bilety lotnicze Okęcie Bruksela.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Barcelony, Okazje na loty na Malediwy, Okazje na loty do Portugalii, Okazje na loty do Tajlandii, Okazje na loty Ryanair, loty z Gdańska do Pizy, krajowe bilety lotnicze, odszkodowanie za odwołany lot, Pakiet z Warszawy do Brukseli 13 16 Lutego.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Na prezent, Plecaki szkolne, Walizki, Walizki twarde i Duże.