Treść główna

Czy damska torebka to bagaż podręczny?

Czy torebkę damską uznaje sie za bagaż podręczny

Odpowiedzi (12)

3
To zależy jakie linie lotnicze - np. Norwegian dopuszcza oprócz bagażu podręcznego wzięcie małej torebki damskiej albo torby z laptopem. Z kolei jakieś inne linie mogą na to nie pozwalać i wszystko musi być włożone do jednej sztuki bagażu podręcznego. Tajemnicą poliszynela jest to, że personel naziemny czasem przymyka oko na dodatkową torebkę - ale to już zależy jak trafimy na miejscu.
2
Zależy jaki rozmiar torebki damskiej oraz linii lotniczej. Większość tradycyjnych linii lotniczych zezwala na zabranie na pokład, oprócz bagażu podręcznego, dodatkowo torebki damskiej, laptopa, małego nesesera lub teczki. Generalnie w tanich liniach lotniczych damska torebka traktowana jest jako część bagażu podręcznego. Wyjątkiem jest linia Ryanair, która zezwala na zabranie dodatkowej małej torebki o wymiarach: 35 x 20 x 20 cm.
1
Zależy od lini lotniczej. W Ryanair mozna zabrać dwa bagaże podręczne 55x40x20 oraz drugi 35x20x20. Wizzair tylko jeden 42x32x25. Szczerze mówiąc oni nawet tego nie sprawdzają wiec spokojnie mozna zapakować te 2 kg, więcej i troche większa torbę, oczywiście bez przesady bo ledwo wytrzymujące zamki oraz szwy w torbie sa juz podejrzane.
0
w Ryanairze mam zawsze walizkę jako bagaż podręczny a do tego dużą torebkę damską,która jest naprawdę konkretnie wypchana i nigdy nie miałam żadnych problemow;)
0
czasem tak, czasem nie
-2
Niestety tak :( musi mieścić się w bagażu podręcznym.
0
Przeważnie tak w tanich liniach lotniczych !
0
różnie to bywa
0
Sprawdzają, ale tylko wyrywkowo, więc co do wymiarowo większego bagażu bym nie ryzykowała, w tanich liniach nawet aparat jest traktowany jako bagaż podręczny.
0
W tanich liniach lotniczych tak w rejsowych raczej nie !
0
W lowcostach jest to traktowane jako bagaż podręczny, stąd na przykład ryanair wprowadził możliwość zabrania dwóch bagaży podręcznych (małego i duzego). Przed tym, kiedy był jeden widziałam kilka razy na modlinie jak panie musiały upychać torebki do walizki.
0
Sprawdzają, ale tylko wyrywkowo, więc co do wymiarowo większego bagażu bym nie ryzykowała, w tanich liniach nawet aparat jest traktowany jako bagaż podręczny. https://torebka-damska.pl/
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Porto na weekend. Loty i noclegi w 4* hotelu w centrum miasta572 Sprawdź Przespaceruj się ulicami Wiecznego Miasta! Przeloty i 4* hotel w centrum miasta432 Sprawdź Najtaniej! Podróżuj za mniej niż 100 zł i odkrywaj! 29 ofert od 68 Sprawdź Spędź weekend nad morzem! Hotel z wyżywieniem w świetnej cenie0 ofert od Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa