Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy damska torebka to bagaż podręczny?

Czy torebkę damską uznaje sie za bagaż podręczny

Odpowiedzi 12

0
Sprawdzają, ale tylko wyrywkowo, więc co do wymiarowo większego bagażu bym nie ryzykowała, w tanich liniach nawet aparat jest traktowany jako bagaż podręczny. https://torebka-damska.pl/
0
czasem tak, czasem nie
0
różnie to bywa
0
w Ryanairze mam zawsze walizkę jako bagaż podręczny a do tego dużą torebkę damską,która jest naprawdę konkretnie wypchana i nigdy nie miałam żadnych problemow;)
0
W tanich liniach lotniczych tak w rejsowych raczej nie !
0
Sprawdzają, ale tylko wyrywkowo, więc co do wymiarowo większego bagażu bym nie ryzykowała, w tanich liniach nawet aparat jest traktowany jako bagaż podręczny.
1
Zależy od lini lotniczej. W Ryanair mozna zabrać dwa bagaże podręczne 55x40x20 oraz drugi 35x20x20. Wizzair tylko jeden 42x32x25. Szczerze mówiąc oni nawet tego nie sprawdzają wiec spokojnie mozna zapakować te 2 kg, więcej i troche większa torbę, oczywiście bez przesady bo ledwo wytrzymujące zamki oraz szwy w torbie sa juz podejrzane.
0
Przeważnie tak w tanich liniach lotniczych !
0
W lowcostach jest to traktowane jako bagaż podręczny, stąd na przykład ryanair wprowadził możliwość zabrania dwóch bagaży podręcznych (małego i duzego). Przed tym, kiedy był jeden widziałam kilka razy na modlinie jak panie musiały upychać torebki do walizki.
3
To zależy jakie linie lotnicze - np. Norwegian dopuszcza oprócz bagażu podręcznego wzięcie małej torebki damskiej albo torby z laptopem. Z kolei jakieś inne linie mogą na to nie pozwalać i wszystko musi być włożone do jednej sztuki bagażu podręcznego. Tajemnicą poliszynela jest to, że personel naziemny czasem przymyka oko na dodatkową torebkę - ale to już zależy jak trafimy na miejscu.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna14 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź