Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy w Dubaju można się opalać?

Mam pytanie do osób, które były już w Emiratach. Czy można tam się gdzieś opalać w stroju kąpielowym?

Odpowiedzi 7

0
oczywiście, że tak
0
tak 
0
tak tak, spokojnie znajdziesz takie miejsca
1
Koleżanka ostatnio była i sie opalała bez problemu
0
Dużo informacji na temat Dubaju, w tym również na temat opalania znajdziesz na stronie: http://www.happymuslima.com/2009/12/zjednoczone-emiraty-arabskie-informacje.html. Nie chcę cytować, bo musiałabym powtarzać to co napisał Tomo Wag :)
1
Dodam tylko, że opalanie topless, niezależnie od plaży, jest zabronione.
1
Będąc w Dubaju na plaży przy hotelu 7* Burj Al Arab widziałem jak ludzie bez problemy się opalali. Jumeirah Open Beach i plaża w Mamzar Park w Dubaju. Możecie na nie swobodnie wyjść w kostiumie kąpielowym. Ladies Clubs są bardzo fajnym miejscem dla kobiet. Wstęp mają tam tylko kobiety, jest tam plaża, swobodnie można się opalać, są fitness cluby, SPA, basen. Ceny od 50 dirhamów za dzień. Jumeirah Open Beach i plaża w Mamzar Park w Dubaju. Możecie na nie swobodnie wyjść w kostiumie kąpielowym. Słynna plaża Coral Beach w Sharjah. Spotkacie tam Rosjanki w strojach kąpielowych, ale nie jest tam dozwolone opalanie. Jest to plaża rodzinna i po godzinie 15 przychodzą tam na pikniki rodziny z dziećmi. Restrykcje te dotyczą kobiet. Mężczyzna może się tam opalać i rozebrać.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna13 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź