Treść główna

Jak długo się leci do tajlandii?

Odpowiedzi (7)

0
Wszystko zależy od linii lotniczej, jaką wybierzesz i ile czasu stracisz na przesiadkę. Liniami Emirates z przesiadką w Dubaju lot trwa 22 h i 30 minut. Ciekawe, że lot powrotny tymi samymi liniami i również z przesiadką w Dubaju jest znacznie krótszy i trwa 15 h i 20 minut.
0
12,5 h 
0
Lot z Polski do Tajlandii trwa około 12 godzin.
0
12 h
0
Około 12h
0
Bezpośrednio z Warszawy - 12h
0
Mój lot w obie strony był mniej więcej podobny. Wylot był z Berlina->Abu Dhabi 6h +2-4h czekania na kolejny lot. Potem Abu Dhabi->Bangkok kolejne 6h. Łącznie  12h nie licząc przesiadek. :) Planując wyjazd zważ na to, że z różnych miast i państw są różne wyloty, różne linie, a więc i różne przesiadki, czasy lotu itd + nie określiłeś do, którego lotniska w Tajlandii. Większość międzynarodowych samolotów (jeśli nie wszystkie) ląduje w Bangkoku i tam po przesiadce można lecieć np na Phuket kolejnym co dodaje godziny w podróży. Mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam! :)
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Hiszpańskie wakacje! Loty i noclegi w Madrycie w dobrej cenie!692 Sprawdź Weekend w bajkowym Alberobello! Przeloty, apartament i auto!588 Sprawdź Najtaniej! Podróżuj za mniej niż 100 zł i odkrywaj! 25 ofert od 67 Sprawdź PORTUGALSKIE klimaty zachwycą każdego! 22 oferty od 180 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa