Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Jak długo się leci do tajlandii?

Odpowiedzi 7

0
Około 12h
0
12 h
0
Bezpośrednio z Warszawy - 12h
0
12,5 h 
0
Wszystko zależy od linii lotniczej, jaką wybierzesz i ile czasu stracisz na przesiadkę. Liniami Emirates z przesiadką w Dubaju lot trwa 22 h i 30 minut. Ciekawe, że lot powrotny tymi samymi liniami i również z przesiadką w Dubaju jest znacznie krótszy i trwa 15 h i 20 minut.
0
Mój lot w obie strony był mniej więcej podobny. Wylot był z Berlina->Abu Dhabi 6h +2-4h czekania na kolejny lot. Potem Abu Dhabi->Bangkok kolejne 6h. Łącznie  12h nie licząc przesiadek. :) Planując wyjazd zważ na to, że z różnych miast i państw są różne wyloty, różne linie, a więc i różne przesiadki, czasy lotu itd + nie określiłeś do, którego lotniska w Tajlandii. Większość międzynarodowych samolotów (jeśli nie wszystkie) ląduje w Bangkoku i tam po przesiadce można lecieć np na Phuket kolejnym co dodaje godziny w podróży. Mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam! :)
0
Lot z Polski do Tajlandii trwa około 12 godzin.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

MALTA czeka na Was! Świetne ceny lotów!5 ofert od 270 Sprawdź Tanie loty do Barcelony! Stolica Katalonii czeka na Ciebie! 8 ofert od 208 Sprawdź Słoneczna PORTUGALIA czy różnorodna HISZPANIA? Wybierz coś dla siebie!21 ofert od 199 Sprawdź CYPR ma wiele do zaoferowania, dajcie się porwać WYSPIE AFRODYTY9 ofert od 259 Sprawdź