Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Jak długo się leci do tajlandii?

Odpowiedzi 7

0
Około 12h
0
12 h
0
Bezpośrednio z Warszawy - 12h
0
12,5 h 
0
Wszystko zależy od linii lotniczej, jaką wybierzesz i ile czasu stracisz na przesiadkę. Liniami Emirates z przesiadką w Dubaju lot trwa 22 h i 30 minut. Ciekawe, że lot powrotny tymi samymi liniami i również z przesiadką w Dubaju jest znacznie krótszy i trwa 15 h i 20 minut.
0
Mój lot w obie strony był mniej więcej podobny. Wylot był z Berlina->Abu Dhabi 6h +2-4h czekania na kolejny lot. Potem Abu Dhabi->Bangkok kolejne 6h. Łącznie  12h nie licząc przesiadek. :) Planując wyjazd zważ na to, że z różnych miast i państw są różne wyloty, różne linie, a więc i różne przesiadki, czasy lotu itd + nie określiłeś do, którego lotniska w Tajlandii. Większość międzynarodowych samolotów (jeśli nie wszystkie) ląduje w Bangkoku i tam po przesiadce można lecieć np na Phuket kolejnym co dodaje godziny w podróży. Mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam! :)
0
Lot z Polski do Tajlandii trwa około 12 godzin.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 129 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 111 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 117 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!11 ofert od 335 Sprawdź