Treść strony

1811-jakie-uczucie-jest-jak-sie-leci-samolotem

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty.Szybko i wygodnie.

Treść główna

Jakie uczucie jest jak sie leci samolotem?

Odpowiedzi 8

0
Start bardzo przyjemny - najpierw mocne ale łagodne pchnięcie do przodu (silniki na max.) potem przyspiesza jak autobus, a podczas startu czujesz, jakby unosiła Cie silna, miękka i delikatna ręka :) Wznoszenie jest mało ciekawe, sam lot też nudny. Najwięcej problemów możesz mieć podczas silnych turbulencji (wymioty) oraz przy schodzeniu i lądowaniu (zatkane uszy, ból głowy), Ale kwestia jest indywidualna - niektórzy nie mają w ogóle żadnych objawów, a nie którzy na na samą myśl o locie panikują.
0
Jest strasznie. Ja mam jutro lecieć samolotem i tak się boje że już zaczynam coś wymyślać żeby nie polecieć hehe
0
A czy wymioty też są
0
jak pociagiem :)
0
jak samolot przyspiesza czasami wgniata w fotel ;) no i mi np zawsze zatykają się uczy na skutek zmiany ciśnienia.
0
Przy starcie i lądowaniu na pewno odczujesz zmianę ciśnienia (najczęściej jako zatykanie się uszu), a w czasie lotu, jeśli nie ma turbulencji, to w zasadzie nie czujesz, że lecisz. Dodatkowo jeśli lecisz w bezchmurny dzień nad wodą, to masz wrażenie, że stoisz w miejscu. Siedzi się jak w autobusie, tylko, że są 3 rzędy. Poza tym jest spory hałas spowodowany odgłosem silników.
0
Niestety różne osoby znoszą różnie lot i przeciążenia, zmiany ciśnienia z nim związane. Ja np. latam samolotami od dziecka i nigdy nie miałam większych kłopotów, na dłuższych lotach po prostu śpię.  Ogólnie wrażenie jest bardzo przyjemne szczególnie gdy można podziwiać zapierające dech widoki i podziwiać świat z takiej perspektywy! Polecam spróbować chociaż na krótkim dystansie, ja zachęciłam nawet swoją babcię. :)
0
Dla kogoś uczucie jest przyjemne dla kogoś nieprzyjemne, zależy od osoby i wielkości samolotu.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 365 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 118 Sprawdź Planujesz wakacje w czerwcu? Znajdź idealną propozycję lotu dla siebie!30 ofert od 128 Sprawdź Tanie bilety Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!30 ofert od 104 Sprawdź