Treść główna

Jakie uczucie jest jak sie leci samolotem?

Odpowiedzi (8)

0
Jest strasznie. Ja mam jutro lecieć samolotem i tak się boje że już zaczynam coś wymyślać żeby nie polecieć hehe
0
Start bardzo przyjemny - najpierw mocne ale łagodne pchnięcie do przodu (silniki na max.) potem przyspiesza jak autobus, a podczas startu czujesz, jakby unosiła Cie silna, miękka i delikatna ręka :) Wznoszenie jest mało ciekawe, sam lot też nudny. Najwięcej problemów możesz mieć podczas silnych turbulencji (wymioty) oraz przy schodzeniu i lądowaniu (zatkane uszy, ból głowy), Ale kwestia jest indywidualna - niektórzy nie mają w ogóle żadnych objawów, a nie którzy na na samą myśl o locie panikują.
0
A czy wymioty też są
0
Dla kogoś uczucie jest przyjemne dla kogoś nieprzyjemne, zależy od osoby i wielkości samolotu.
0
Niestety różne osoby znoszą różnie lot i przeciążenia, zmiany ciśnienia z nim związane. Ja np. latam samolotami od dziecka i nigdy nie miałam większych kłopotów, na dłuższych lotach po prostu śpię.  Ogólnie wrażenie jest bardzo przyjemne szczególnie gdy można podziwiać zapierające dech widoki i podziwiać świat z takiej perspektywy! Polecam spróbować chociaż na krótkim dystansie, ja zachęciłam nawet swoją babcię. :)
0
jak pociagiem :)
0
Przy starcie i lądowaniu na pewno odczujesz zmianę ciśnienia (najczęściej jako zatykanie się uszu), a w czasie lotu, jeśli nie ma turbulencji, to w zasadzie nie czujesz, że lecisz. Dodatkowo jeśli lecisz w bezchmurny dzień nad wodą, to masz wrażenie, że stoisz w miejscu. Siedzi się jak w autobusie, tylko, że są 3 rzędy. Poza tym jest spory hałas spowodowany odgłosem silników.
0
jak samolot przyspiesza czasami wgniata w fotel ;) no i mi np zawsze zatykają się uczy na skutek zmiany ciśnienia.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Wakacje na słonecznym Korfu! Tydzień z przelotami i noclegami!775 Sprawdź Odkryjcie piękno Albanii! Tydzień na wybrzeżu w świetnej cenie za loty i 4* hotel744 Sprawdź Najtaniej! Podróżuj za mniej niż 100 zł i odkrywaj! 22 oferty od 62 Sprawdź PORTUGALSKIE klimaty zachwycą każdego! 20 ofert od 143 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa