Nagłówek strony

Treść główna

Jakie uczucie jest jak sie leci samolotem?

Odpowiedzi (7)

0
Jest strasznie. Ja mam jutro lecieć samolotem i tak się boje że już zaczynam coś wymyślać żeby nie polecieć hehe
0
A czy wymioty też są
0
Dla kogoś uczucie jest przyjemne dla kogoś nieprzyjemne, zależy od osoby i wielkości samolotu.
0
Niestety różne osoby znoszą różnie lot i przeciążenia, zmiany ciśnienia z nim związane. Ja np. latam samolotami od dziecka i nigdy nie miałam większych kłopotów, na dłuższych lotach po prostu śpię.  Ogólnie wrażenie jest bardzo przyjemne szczególnie gdy można podziwiać zapierające dech widoki i podziwiać świat z takiej perspektywy! Polecam spróbować chociaż na krótkim dystansie, ja zachęciłam nawet swoją babcię. :)
0
jak pociagiem :)
0
Przy starcie i lądowaniu na pewno odczujesz zmianę ciśnienia (najczęściej jako zatykanie się uszu), a w czasie lotu, jeśli nie ma turbulencji, to w zasadzie nie czujesz, że lecisz. Dodatkowo jeśli lecisz w bezchmurny dzień nad wodą, to masz wrażenie, że stoisz w miejscu. Siedzi się jak w autobusie, tylko, że są 3 rzędy. Poza tym jest spory hałas spowodowany odgłosem silników.
0
jak samolot przyspiesza czasami wgniata w fotel ;) no i mi np zawsze zatykają się uczy na skutek zmiany ciśnienia.
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Korsyka - piękna francuska wyspa w świetnej ofercie z lotami, noclegami i autem w cenie!1053 Sprawdź Cudowna perełka Afryki! Dwa tygodnie w Cape Town w rewelacyjnej ofercie z lotami i noclegami w cenie!2819 Sprawdź Krabi w niesamowicie niskiej cenie!1163 Sprawdź Megatanie loty do Indii bezpośrednio z Warszawy z PLL LOT! 1640 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa