Treść główna

Czy w samolocie wolno rozmawiać przez telefon?

Przez telefon komórkowy.

Odpowiedzi (7)

0
Można leżeli zostanie to wczesniej powiedziane przez opsługe
0
Jasne że nie wolno. Już na te kilka godzin rejsu można dać sobie "siana" z tym telefonem. Przełącz w tryb samolotowy i delektuj się lotem.
0
Nie jest to możliwe na wysokości przetotowej samolotu 
0
Jest możliwa jedna odpowiedź twierdząca na postawione pytanie, ponieważ w samolocie można rozmawiać przez telefon komórkowy, gdy samolot jeszcze nie zaczął kołowania (nie zostały zamknięte drzwi)i nie została włączona sygnalizacja zapiąć pasy. Zdarza się sytuacja, że wszyscy pasażerowie na pokładzie, ale samolot z jakieś przyczyny nie ma jeszcze pozwolenia na start, więc jesteś w samolocie czekasz (możesz czekać i 2-3 godziny)i możesz dzwonić.
0
Aparat telefoniczny w czasie lotu łącząc się z nadajnikiem naziemnym wysyła przez cały czas sygnał o maksymalnej mocy. Wyniki badań wykazały, że tak silny sygnał może zakłócić system nawigacyjny samolotu, a silna indukcja elektromagnetyczna może mieć bezpośredni wpływ na układ sterowania. Dlatego też w czasie lotu samolotem możemy korzystać z telefonu w trybie samolotowym/offline.
0
nie wolno. Trzeba uruchomic tryb samolotowy- czyli mozna grac, ogladac filmy, zdj itd., ale rozmawiac nie wolo. I trzymajmy sie tego, bo chodzi przeciez o nasze bezpieczeństwo....
0
Nie można, telefon może być włączony tylko w trybie samolotowym, tzn. bez połączenia do sieci komórkowej i internetu.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Tydzień na wspaniałych Kanarach! Loty na Lanzarote i noclegi w świetnej cenie!1042 Sprawdź Antyczna wycieczka do Grecji! Ateny na czerwcowy weekend w świetnej cenie za loty i 4* hotel!659 Sprawdź Jak krótki wypad to na WEEKEND! Najlepsze okazje w jednym miejscu4 oferty od 406 Sprawdź Majówka all inclusive na Zakynthos!1550 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa