Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy w samolocie wolno rozmawiać przez telefon?

Przez telefon komórkowy.

Odpowiedzi 7

0
Można leżeli zostanie to wczesniej powiedziane przez opsługe
0
Jasne że nie wolno. Już na te kilka godzin rejsu można dać sobie "siana" z tym telefonem. Przełącz w tryb samolotowy i delektuj się lotem.
0
Nie jest to możliwe na wysokości przetotowej samolotu 
0
Jest możliwa jedna odpowiedź twierdząca na postawione pytanie, ponieważ w samolocie można rozmawiać przez telefon komórkowy, gdy samolot jeszcze nie zaczął kołowania (nie zostały zamknięte drzwi)i nie została włączona sygnalizacja zapiąć pasy. Zdarza się sytuacja, że wszyscy pasażerowie na pokładzie, ale samolot z jakieś przyczyny nie ma jeszcze pozwolenia na start, więc jesteś w samolocie czekasz (możesz czekać i 2-3 godziny)i możesz dzwonić.
0
Aparat telefoniczny w czasie lotu łącząc się z nadajnikiem naziemnym wysyła przez cały czas sygnał o maksymalnej mocy. Wyniki badań wykazały, że tak silny sygnał może zakłócić system nawigacyjny samolotu, a silna indukcja elektromagnetyczna może mieć bezpośredni wpływ na układ sterowania. Dlatego też w czasie lotu samolotem możemy korzystać z telefonu w trybie samolotowym/offline.
0
nie wolno. Trzeba uruchomic tryb samolotowy- czyli mozna grac, ogladac filmy, zdj itd., ale rozmawiac nie wolo. I trzymajmy sie tego, bo chodzi przeciez o nasze bezpieczeństwo....
0
Nie można, telefon może być włączony tylko w trybie samolotowym, tzn. bez połączenia do sieci komórkowej i internetu.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna13 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź