Treść główna

All inclusive czy dwa posiłki?

Co lepiej wybrać? Co bardziej się opłaca? Nie chce dopłacać niepotrzebnie 600 zł ;/

Odpowiedzi (7)

0
all inc
0
Wydaje mi się, że szukając swoich wymarzonych wakacji należy dokładnie wszystko przemyśleć i przekalkulować. Czasami można dużo zaoszczędzić wybierając opcję ze śniadaniami o obiadokolacjami. Ale to wszystko zależy od ludzi i wymagań ;) Polecam przeczytać i przemyśleć wybór oferty wakacyjnej ;) https://trivabook.pl/co-wybrac-na-wakacje-all-inclusive
0
Wybrałbym albo opcje all inclusive albo wycieczkę bez wyżywienia (lub ze śniadaniem). Dwa posiłki i tak wiążą się mocno z hotelem, więc moim zdaniem lepiej dopłacić i nie martwić się już o nic lub wybrać opcję bez wyżywienia i próbować dań z lokalnych restauracji :)
0
all inc
0
Jeśli planujemy wypoczywać, opalać się, kąpać i dużo czasu spędzać w okolicach hotelu, wtedy jak mi się wydaje sprawdza się all inclusive. Natomiast kiedy planujemy zwiedzanie, to możemy to robić w czasie pomiędzy śniadaniem i obiadokolacją. A przy dłuższym zwiedzaniu rezygnujemy tylko z jednego posiłku, który organizujemy we własnym zakresie. Często można zgłosić wcześniej i dostać suchy prowiant zamiast obiadokolacji. Reasumując wszystko zależy od tego czy wypoczynek ma być bardziej aktywny czy mniej aktywny. Ja zawsze wybierałam dwa posiłki i na zmianę jeden dzień wypoczywałam, a następny zwiedzałam i to mi się fajnie sprawdzało.
0
All inclusive lepiej
0
Moim zdaniem lepiej wybrać all inclusive. Dwa posiłki uwiązują Cię w hotelu, a w niektórych nie masz dużego wyboru (kiedyś trafiłam na tydzień takich samych posiłków..). Więc lepiej wybrać all inclusive gdzie na pewno jest większe urozmaicenie i możesz jeść/pić kiedy masz ochotę.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Porto na weekend. Loty i noclegi w 4* hotelu w centrum miasta572 Sprawdź Przespaceruj się ulicami Wiecznego Miasta! Przeloty i 4* hotel w centrum miasta432 Sprawdź Najtaniej! Podróżuj za mniej niż 100 zł i odkrywaj! 30 ofert od 68 Sprawdź Spędź weekend nad morzem! Hotel z wyżywieniem w świetnej cenie0 ofert od Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa