Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy bilety lotnicze tanieją przed odlotem?

Odpowiedzi 7

0
Czy mogę znaleźć bilest last minute na jutrzejszy lot z Wrocławia do Bolonii
0
ciezko stwierdzic, roznie to bywa 
0
Czasami last minute jest oplacalne ale to raczej z tydzien przed odlotem alvo np jeden dzien
0
nie
0
Bardzo często zdarza się tak, że rzeczywiście przed odlotem można trafić tani bilet. Nie ma jednak nigdy co do tego gwarancji. Dlatego trzeba pilnować, sprawdzać, obserwować. 
0
nigdy nie wiadomo niestety
0

Ceny biletów lotniczych to prawdziwa loteria. Najczęściej sprawdza się jednak zasada, że warto kupić bilety jak najwcześniej. Oczywiście zdarzają się od tej zasady wyjątki i cena nagle zacznie spadać miesiąc przed planowaną podróżą. Inną sprawą są ceny "last" - pojawiają się dzień przed wylotem/w dniu wylotu samolotu (najczęściej przy czarterach) wtedy ceny są zawsze wow. Trzeba jednak być bardzo elastycznym i przygotowanym na błyskawiczne pakowanie/urlop w pracy.

Warto obserwować ceny dla danego kierunku aby się zorientować i określić co jest dla nas ceną "za wysoką" a co ceną "do zaakceptowania". Pojawia się cena "do zaakceptowania" to kupuję i nie czekam już na nic ;-)

Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna13 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź