Treść główna

Czy w Londynie jest bezpiecznie?

Niedługo jadę do Londynu i spokoju mi nie daje strach.Czytałam,że Wielka Brytania obawia się zamachów i,że jest wysokie prawdopodobieństwo ich wystąpienia. Czy jest się czego obawiać?

Odpowiedzi (8)

1
Mariola zawsze jest ryzyko, nawet w Polsce. Szczerze mówiąc nawet w swoim domu człowiek nie jest do końca bezpieczny. Jak ma Cię cos spotkac to Cię spotka. Jakbym tak patrzył to bym nigdzie nie pojechał, nie wyszedł. Jak dla mnie jest bezpiecznie. 2 lata temu byłem tydzień w Egipcie i też ogłaszali nie jechać zamachy i co, jestem i żyje.
0
Ryzyko teraz jest prawie wszedzie. Ja bylam w 2015 i bylo ok. Mysle, ze nie ma sie czego bac
0
Jest bezpiecznie
0
Tak jest bezpiecznie ale trzeba uważać jak w każdym dużym mieście
0
powinno być bezpiecznie
0
Wydaje mi się, że teraz wszędzie gdzie byśmy nie mieli jechać będą pojawiać się te pytania. W Londynie jest bezpiecznie, można jechać spokojnie :)
0
Jakiś tydzień temu byłam w Londynie i zapewniam Cię że nie ma się czego obawiać mimo że zdarzył się fałszywy incydent z bombą w metrze ale to przy większym skupisku ludzi tu patrz: jarmark bożonarodzeniowy gdzie służba i tak działa bardzo sprawnie.
0
Nie ma co się bać moim zdaniem :)
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Sylwester na Sardynii! Loty i apartament w świetnej cenie!832 Sprawdź Fantastyczna Florencja czeka! Przeloty, hotel i i auto!642 Sprawdź Tanie loty Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!7 ofert od 179 Sprawdź Walentynki w Krakowie! 0 ofert od Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa