Treść strony

445-zakopane-czy-wroclaw-gdzie-lepiej-pojechac-na-weekend

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Zakopane czy Wrocław? Gdzie lepiej pojechać na weekend?

Odpowiedzi 11

0
zakopane
0
zakopane
0
Jako, że mieszkam we Wrocławiu to napiszę, że Wrocław. Chociaż wydaje mi się, że tych miast nie warto do siebie porównywać i między nimi wybierać. Akurat w jednym i drugim dobrze spędzimy czas i będzie co zwiedzać. Jeżeli chodzi o Wrocław to można nieco wolniej to robić i odpoczywać w wielu knajpkach po drodze. W Zakopanem trzeba liczyć na wysiłek i jednak na te góry wejść. Jeden weekend we Wrocławiu (Hala Stulecia, Ogród Japoński, Ogród Botaniczny, Zoo, Hydropolis, Humanitarium, Rynek, Stare Miasto, Ostrów Tumski), drugi w Zakopcu.
0
Zakopane przereklamowane, jedynie można wybrać się w góry. Polecam Wrocław w którym zwiedzimy wspaniałe atrakcje np. Ostrów Tumski, Stare Miasto, Krasnoludki.
0
zależy co się chce zobaczyć, ja wybieram zakopane, bo wrocłąw dobrze znam
0
Na weekend idealnie sprawdzi się Wrocław, można znakomicie zaplanować sobie dwa dni na zwiedzanis miasta. Na Zakopane 2 dni to za mało, zwlaszcza, że dołączam się do opinii przedmówców, że raczej warto zrobić bazę poza zakopanem - a to kradnie trochę czasu.
0
Ja też polecam oba miejsca. Jeśli potrzebujesz ucieczki od natłoku ludzi to polecam Zakopane, ale musisz unikać centrum i znaleźć nocleg gdzieś na obrzeżach. Wtedy można wybrać się na spacer jakimiś mniej uczęszczanymi szlakami i poczuć kontakt z naturą ;) Wrocław to piękne miasto i nie nam osoby której by się nie podobał, więc wato go odwiedzić. Trudniej tutaj będzie się odprężyć, ale czas można spędzić jak najbardziej ciekawie. Miasto to ma do zaoferowania o wiele więcej niż tylko rynek. Myślę, że fajnie by było jeśli mogłabyś przeznaczyć na wycieczki dwa weekendy i odwiedzić zarówno Zakopane i Wrocław. Myślę, że wtedy łatwiej będzie Ci decydować na przyszłość, co Cię bardziej interesuje :)
1
To zależy skąd podrozujesz i czego szukasz. Z Zakopanego możesz wyjść na szlaki i w ciągu weekendu zrobić ładna trasę. Z kolei Wrocław to miejskie rozrywki - spacery po mieście (serdecznie polecam szukanie krasnali!), knajpki, muzea, jakiś festiwal może się trafić. Musisz się zastanowić, czy chcesz spędzić weekend "na miejsko", czy wręcz przeciwnie - uciec od miasta. Ale ogólnie polecam oba miejsca :)
0
Zależy skąd będziesz jechać, z którego miasta. Jeden weekend w jednym, a drugi w następnym w roku masz 52 weekendy więc spokojnie można znaleźć czas.
1
jesli celem jest aktywny wypoczynek to Zakopane, a dokładnie góry, natomsiast jesli chodzi bardziej o zwiedzanie to zdecydowanie Wrocław
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!5 ofert od 249 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 104 Sprawdź Planujesz wakacje w czerwcu? Znajdź idealną propozycję lotu dla siebie!30 ofert od 135 Sprawdź Tanie bilety Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!30 ofert od 93 Sprawdź