Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy w Chorwacji można zjeść podobne potrawy jak w Polsce ?

Chodzi o to czy są jakieś zupy w restauracjach, placki ziemniaczane, naleśniki itp. i czy mozecie podac co sie je w Chorwacji tylko oprócz homarów itp.

Odpowiedzi 10

0
fastfood ten sam
0
znajdziesz podobne
0
wiadomo fast foody, chińskie i włoskie żarcie jest wszędzie. W Chorwacji warto skosztować ryb, owoców morza a także lokalne sery(polecam z wyspy Pag)
0
Chorwacja nie różni się jakoś bardzo od naszej kuchni:) Jednak dużo jest owoców morza,które są naprawdę dobre;) W końcu warto poznawać inne kraje,również od kuchni:)
0
Oczywiście, że znajdziesz wiele potraw bardzo podobnych ale pierogi czy typowo polskie potrawy zjesz dopiero po powrocie. Nie ma się jednak o co martwić. Wiele potraw regionalnych wcale nie jest opartych na owocach morza, więc jeżeli takich nie lubisz to na pewno zjesz coś innego, pysznego. Warto próbować regionalnej kuchni.
0
Spokojnie frytki są wszędzie
0
Znajdziesz normalne dania takie jak spaghetti, różne mięsa. No wiadomo o takie typowo polskie jak schabowy czy pierogi to ciężko, ale Chorwaci nie jedzą samych owoców morza... ;)
0

możesz znaleźć podobne, ale jest też sporo owoców morza, które na początku mogą nie zasmakować, ale polecam :)

0
W Chorwacji głównie je się owoce morza i ryby.
0

W restauracjach poza lokalnymi potrawami na pewno znajdziesz dania takie same jak w PL i wielu innych europejskich krajach.

Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!9 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 99 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna19 ofert od 315 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 118 Sprawdź