Treść strony

tanie-loty-do-chorwacji

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 600 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Loty do ChorwacjiOrientacyjna cena za lot w dwie strony

 • Split (SPU) Split Apt.od 310Wybierz
 • Zagrzeb (ZAG) Pleso Int. Apt.od 540Wybierz
 • Bol (BWK) Brac Apt.od 2321Wybierz

Treść główna

Tanie loty do Chorwacji

Znajdź nas w social mediach

Chorwacja
Fot. Shutterstock

Chorwacja to nieduży, lecz ogromnie zróżnicowany kraj, zarówno pod względem kulturowym, jak i przyrodniczym. Chorwacja leży na styku śródziemnomorskiej i środkowej Europy, a błękit morza graniczy tu z górami. Tu też ścierają się wpływy śródziemnomorskie, słowiańskie i zachodniej Europy. To one ukształtowały dzisiejszy obraz kraju. Swoją niezwykłą i bujną historią, której pamiątki – zabytki sztuki i architektury – są jednymi z najpiękniejszych w Europie, Chorwacja mogłaby obdzielić kilka innych państw. 

Ładowanie...

Chorwacja – raj dla plażowiczów

Kraj ten wiele zawdzięcza swojemu położeniu. Ma wręcz stworzony do turystyki klimat, a regiony nadmorskie są jednymi z najbardziej słonecznych w całej Europie. To raj dla plażowiczów, żeglarzy i miłośników nurkowania. Wystarczy wspomnieć, że Chorwacja posiada wspaniałą, liczącą ponad 5 800 km linię brzegową, z czego 4 000 przypada na wyspy i klify. Do Chorwacji należy 1185 wysp, z czego zaledwie około 50 jest zamieszkanych – największa z wysp, Krk posiada powierzchnię zbliżoną do Warszawy. Dobrej infrastrukturze turystycznej, niewygórowanym cenom, nowoczesnym portom lotniczym i przede wszystkim bogatej ofercie tanich lotów, Chorwacja zawdzięcza status jednego z najchętniej odwiedzanych przez Polaków miejsc.

Chorwacja zadziwia każdego turystę pięknem przyrody oraz licznymi zabytkami, pozostawionymi tutaj przez wiele kultur władających tymi terenami na przestrzeni lat. Dzięki niezwykle przyjaznemu klimatowi i równie przyjaznym mieszkańcom, Chorwacja odzyskała swoją mocną pozycję na turystycznej mapie świata. 

Kiedy rezerwować tanie loty do Chorwacji?

Nadmorska część Chorwacji ma klimat typowo śródziemnomorski, z gorącym i suchym latem oraz wilgotną (przeważnie deszczową i wietrzną) zimą. Na północy, w okolicach miasta Zagrzeb i w Slawonii panuje klimat umiarkowany, ale średnie temperatury są wyższe, a lato jest dłuższe i bardziej słoneczne niż np. w Polsce. Ładna pogoda utrzymuje się prawie przez cały czas od połowy maja do połowy października. Główny sezon turystyczny trwa od połowy lipca do końca sierpnia, osiągając szczyt około 15 sierpnia. W tym okresie trzeba liczyć się z wyższymi nawet o 30%, cenami. We wrześniu jednak wszystko wraca do normy. Najlepszym czasem na podróż do Chorwacji jest okres przedsezonowy: czerwiec, a nawet maj lub kwiecień, kiedy jest znacznie taniej. Klimat sprzyja także podróżom po zakończeniu wysokiego sezonu, np. w październiku.

Serwis Tanie-Loty.com.pl serdecznie zaprasza do odkrycia tego fantastycznego zakątka świata, który kusi przepiękną przyrodą. Przejrzyj aktualne promocje na bilety lotnicze do Chorwacji lub skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleźć tanie loty do Chorwacji lub do innej lokalizacji na Bałkanach.

Najczęściej zadawane pytania

Które linie lotnicze oferują bezpośrednie loty do Chorwacji?

Do Chorwacji polecisz bezpośrednio z Polski liniami lotniczymi LOT i Ryanair.

Jak długo trwa lot do Chorwacji?

Zależnie od trasy, loty z Polski do Chorwacji trwają około dwie godziny. Są to bezpośrednie loty z Polski do Chorwacji.

Ile kosztują bilety lotnicze do Chorwacji?

Bilety lotnicze do Chorwacji można znaleźć już za około 300-400 zł w dwie strony. Zdarzają się jednak także okazje na loty już za mniej więcej 200 zł.

Kiedy najtaniej lecieć do Chorwacji?

Wysoki sezon na loty do Chorwacji przypada na lipiec i sierpień. Najtańszy miesiąc na podróż to październik, ale okazje na tanie bilety można znaleźć także w innych miesiącach. Nie masz czasu na przeszukiwanie ofert? Skorzystaj z naszych alertów cenowych. Określasz interesującą cię trasę pomiędzy polskim miastem a Chorwacją oraz maksymalną cenę, jaką chcesz zapłacić za bilet. Gdy tylko oferta tanich linii lotniczych do Chorwacji będzie dostępna, dostaniesz maila.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!7 ofert od 249 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 104 Sprawdź Planujesz wakacje w czerwcu? Znajdź idealną propozycję lotu dla siebie!30 ofert od 130 Sprawdź Tanie bilety Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!30 ofert od 93 Sprawdź

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!