Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

czy w wieku 16 lat moge bez problemu zabrac epapierosa na poklad samolotu?

Odpowiedzi 1

0

W wieku 16 lat możesz zabrać e-papierosa na pokład samolotu, ale istnieją pewne zasady i wytyczne, które musisz przestrzegać:

  1. Transportowanie e-papierosa: E-papierosa nie wolno przewozić w bagażu rejestrowanym (bagażu, który jest oddawany podczas odprawy i przewodzony w luku bagażowym samolotu). E-papierosy i akumulatory do nich powinny być przewodzone wyłącznie w bagażu podręcznym.

  2. Używanie e-papierosa: Na pokładzie samolotu nie wolno używać e-papierosa. Wiele linii lotniczych i państw ma surowe przepisy dotyczące używania e-papierosów na pokładzie.

  3. Płyny: Jeśli masz e-płyny do e-papierosa, musisz przestrzegać zasad dotyczących przewozu płynów w bagażu podręcznym. W większości lotnisk dozwolone są pojemności do 100 ml każda, umieszczone w przezroczystym, zamykanym woreczku o pojemności nie przekraczającej 1 litra.

  4. Wiek: Chociaż możesz przewodzić e-papieros w bagażu podręcznym, musisz być świadomy przepisów dotyczących wieku, w jakim jest dozwolony zakup lub używanie e-papierosów w kraju, do którego lecisz. Niektóre kraje mają różne przepisy dotyczące wieku zakupu e-papierosów.

Zalecam sprawdzenie konkretnych zasad linii lotniczej, którą podróżujesz, oraz przepisów obowiązujących na lotnisku odjazdu i przylotu. Ponadto pamiętaj, aby przestrzegać wszelkich lokalnych przepisów dotyczących e-papierosów w miejscu, do którego podróżujesz.

Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna15 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 112 Sprawdź