Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy mogę nadać bagaż do miejsca docelowego jeśli mam dwie przesiadki na różnych biletach i u róznych przewoźników

Lecę z Warszawy przez Helsinki do Delhi (linie Finnair) następnie z Delhi do Katmandu (airindia) (13 godzin na przesiadkę w Delhi). Loty są na dwóch osobnych biletach. Czy mogę nadać bagaż w Warszawie bezpośrednio do Katmandu?? Czy potrzebuję wizę w Indiach?? Gdzie ewentualnie o takie rzeczy należy dopytać?

Odpowiedzi 1

1
Jeśli loty byłyby na jednym bilecie - nie byloby z tym problemu. Można spróbować w Warszawie podczas nadawania bagażu, ale na 99% trzeba będzie w Delhi odebrać i nadać bagaż od nowa. Odnośnie wizy - tu są informacje bezpośrednio ze strony MSZ: "Obywatele polscy udający się do Indii są objęci obowiązkiem wizowym. W przypadku ubiegania się o wizę w kategoriach: turystyka, biznes, udział w konferencji lub w związku z leczeniem, istnieje możliwość wykonania całej procedury online – w tym dokonania płatności i wydruku wizy, bez konieczności składania wizyty w Ambasadzie Indii. Szczegóły programu, opis procedury uzyskania e-wizy oraz pełna lista objętych nim punktów granicznych (28 portów lotniczych) są dostępne na stronie: https://indianvisaonline.gov.in/visa/index.html."
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna15 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 112 Sprawdź