Treść główna

Email esky do ryanair

Kupilem bilety na esky bo bylo taniej (tak mibsie wydawało) zrobil mi super opcje az sie ucieszylem. I na tym koniec... Waw-Rak wizzair - odprawa online bez problemu poprosilem o wiekszy bagaż, do luku. Jutro mam lot RAK-BCN i tu daly Ryanair.... problem 1 brak mozliwosci odprawy online. Nr lotu i mail jest wymagany... moj nie pasuje .... nadal nie dostalem od esky odprawy na ten lot natomiast na wieczorny wizzair BCN-Waw dostalem.... smiech na sali Ciekawy jest inny problem, wielkosc bagażu w Ryanair nie pokrywa sie tym z wizzair. Mam problem ktory moze mnie kosztowac 2x55Euro .... Znacie moze ten mail bym zrobil odprawe online?

Odpowiedzi (1)

0
co do wymiarów bagażu to sprawdza się to w momencie zakupu biletu - często są to różne wymiary i wagi w zależności od linii. CO do karty pokładowej, ja zawsze z esky dostawałem przed lotem, oni wysyłają maila z prośbą o podanie danych paszportowych na KAŻDY lot oddzielnie (trochę głupota ale tak robią), więc sprawdź w spamie, czy odpowiedziałeś na taki mail. I poproś ich o odprawienie Cię.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Wiosenny urlop na Korfu! Przeloty i 7 noclegów w apartamencie typu studio!585 Sprawdź 10 dni w Rio! Podróż do Brazylii z lotami i noclegami w atrakcyjnej cenie!2299 Sprawdź HIT! Tanie loty do Nowego Jorku z Berlina na majówkę1091 Sprawdź Nowy Jork na wyciągnięcie ręki! Tanie loty z Berlina991 Sprawdź HIT
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa