Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena

Odpowiedzi (1)

0
Ocena
Kasia odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Jeśli wykupisz dodatkowe miejsce, możesz wnieść na pokład fotelik samochodowy dla niemowlęcia ustawiany tyłem do kierunku jazdy i wyposażony we własny pas bezpieczeństwa. Fotelik samochodowy musi być wyposażony w zasuwkę umożliwiającą bezpieczne zamocowanie z użyciem pasa bezpieczeństwa pasażera. Dodatkowe miejsce można wykupić w normalnej cenie podczas rezerwacji online lub jeśli rezerwacja została już zakończona i potwierdzona przez telecentrum Wizz Air. W tym przypadku opłata za transakcję realizowaną przez telecentrum nie zostanie naliczona. Jeśli rezerwujesz dodatkowe miejsce online, jako imię pasażera wpisz kod „INFANT”. W polu nazwiska wpisz nazwisko pasażera. Jeśli rezerwacji dokonano online, zadzwoń też do telecentrum Wizz Air, podaj imię i nazwisko niemowlęcia, a także potwierdź, że będzie ono podróżować w foteliku samochodowym. Jeśli zarezerwowano dodatkowe miejsce, dodatkowy limit bagażu dla niemowlęcia oraz opłata za niemowlę nie obowiązuje.

Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Wypad do pięknej Toskanii! Przeloty i noclegi ze śniadaniami w dobrej cenie!482 Sprawdź Wiosenny urlop na słonecznej Majorce! Przeloty, noclegi i wypożyczenie auta czekają!680 Sprawdź Wow! Tydzień na Korfu w hotelu ze śniadaniami!859 Sprawdź Nie masz pomysłu na podróż? Zwiedzaj EUROPEJSKIE STOLICE30 ofert od 38 Sprawdź

Ciekawe artykuły

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Barcelony, z Katowic do Londynu i połączeń lotniczych z Johannesburga do Kapsztadu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Zurychu, Wycieczki na wyspy hiszpańskie, Pakiety z Warszawy, Pakiety z Zielonej Góry, Okazje na loty z Polski do 200 zł, bilety lotnicze z Warszawy Okęcie do Stambułu Stambuł‚ Sabiha Gokcen, loty z Gdańska do Londynu, bilety lotnicze promocje, wyszukiwarka lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ręczniki, Zabezpieczenie bagażu, Gry, zabawki, Torby podręczne i Walizki twarde średnie.