Jak dokładnie zarezerwować bilet dla niemowlęcia z siedzeniem na fotelik w liniach lotniczych WizzAir?

Odpowiedzi (1)

0

Jeśli wykupisz dodatkowe miejsce, możesz wnieść na pokład fotelik samochodowy dla niemowlęcia ustawiany tyłem do kierunku jazdy i wyposażony we własny pas bezpieczeństwa. Fotelik samochodowy musi być wyposażony w zasuwkę umożliwiającą bezpieczne zamocowanie z użyciem pasa bezpieczeństwa pasażera. Dodatkowe miejsce można wykupić w normalnej cenie podczas rezerwacji online lub jeśli rezerwacja została już zakończona i potwierdzona przez telecentrum Wizz Air. W tym przypadku opłata za transakcję realizowaną przez telecentrum nie zostanie naliczona. Jeśli rezerwujesz dodatkowe miejsce online, jako imię pasażera wpisz kod „INFANT”. W polu nazwiska wpisz nazwisko pasażera. Jeśli rezerwacji dokonano online, zadzwoń też do telecentrum Wizz Air, podaj imię i nazwisko niemowlęcia, a także potwierdź, że będzie ono podróżować w foteliku samochodowym. Jeśli zarezerwowano dodatkowe miejsce, dodatkowy limit bagażu dla niemowlęcia oraz opłata za niemowlę nie obowiązuje.
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Kilka wakacyjnych dni na Sardynii! W cenie loty noclegi i auto!919 Sprawdź Przedłużony letni weekend w Paryżu! Loty, noclegi i rejs łodzią po rzece!532 Sprawdź Wow! Tydzień na Rodos w 4* hotelu z wyżywieniem!1499 Sprawdź Lubisz latać z Gdańska? Oto najlepsze okazje dla Ciebie!30 ofert od 50 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Barcelony, z Katowic do Londynu i połączeń lotniczych z Johannesburga do Kapsztadu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Zurychu, Wycieczki na wyspy hiszpańskie, Pakiety z Warszawy, Pakiety z Zielonej Góry, Okazje na loty z Polski do 200 zł, loty z Warszawy do Stambułu, loty z Gdańska do Londynu, tanie bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ręczniki, Plecaki dla dzieci, Plecaki szkolne, Torby podręczne i Walizki dla dzieci.