Treść główna

Czy do Czarnogóry muszę mieć ze sobą paszport?

Odpowiedzi (5)

0
Ja miałem ten problem opisany powyżej. Skontaktowałem się z Ryanair i mi pomogli. Po "wyklikaniu" chat bota, agentka Ryanair wprowadziła mój dokument.
0
Byłam w Czarnogórze na wakacjach i mimo, że miałem awaryjnie paszport to starczył mi dowód osobisty.
0
Obywatele RP mogą przekraczać granicę Czarnogóry, przejeżdżać tranzytem i przebywać na jej terytorium do 30 dni na podstawie ważnego dowodu osobistego. Ze względu na niejednoznaczne regulacje w kwestii dokumentów podróży wymaganych od nieletnich oraz niejednolitą praktykę straży granicznej, zaleca się aby osoby nieletnie udające się do Czarnogóry posiadały ważny polski paszport.
0
Do Czarnogóry wystarczy dowód osobisty
0
dowiedziałam się, że koleżanka podczas odprawy samolotowej z Polski do Czarnogóry nie miala opcji odprawy za pomocą dowodu osobisteg. Dostępna była jedynie opcja paszportowa. Czy można zaradzić takiej sytuacji jeśli mam jedynie dowód osobisty?
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Wspaniały urlop na Cyprze w czerwcu! Przeloty i 3* hotel w cenie!925 Sprawdź Chorwacja na koniec lata! Słoneczny tydzień w świetnej cenie!772 Sprawdź Rajska Tajlandia w dobrej cenie z Warszawy!1673 Sprawdź Wrześniowy tydzień na Kos! Relaks w hotelu położonym przy plaży w opcji ze śniadaniami!948 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa