Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy do Czarnogóry muszę mieć ze sobą paszport?

Odpowiedzi 5

0
Ja miałem ten problem opisany powyżej. Skontaktowałem się z Ryanair i mi pomogli. Po "wyklikaniu" chat bota, agentka Ryanair wprowadziła mój dokument.
0
dowiedziałam się, że koleżanka podczas odprawy samolotowej z Polski do Czarnogóry nie miala opcji odprawy za pomocą dowodu osobisteg. Dostępna była jedynie opcja paszportowa. Czy można zaradzić takiej sytuacji jeśli mam jedynie dowód osobisty?
0
Do Czarnogóry wystarczy dowód osobisty
0
Obywatele RP mogą przekraczać granicę Czarnogóry, przejeżdżać tranzytem i przebywać na jej terytorium do 30 dni na podstawie ważnego dowodu osobistego. Ze względu na niejednoznaczne regulacje w kwestii dokumentów podróży wymaganych od nieletnich oraz niejednolitą praktykę straży granicznej, zaleca się aby osoby nieletnie udające się do Czarnogóry posiadały ważny polski paszport.
0
Byłam w Czarnogórze na wakacjach i mimo, że miałem awaryjnie paszport to starczył mi dowód osobisty.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!9 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 99 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna19 ofert od 315 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 118 Sprawdź