Treść strony

Treść główna

Czy warto kupić pokrowiec na walizkę podróżną?

Używacie pokrowców na walizki podróżne na kółkach?

Odpowiedzi 39

0
Folia stretch jest fajna, ale samo owijanie walizki wymaga nie tylko mocnego naciągania, ale wykonywania tej czynności przez dwie osoby. Po przylocie, folię trzeba zdjąć, a ta która mocno przywiera nie zdejmuje się tak łatwo (zna to każdy, który otrzymał przesyłkę owiniętą właśnie tą folią). Pokrowiec, zwłaszcza kolorowy nie tylko pomoże odróżnić walizkę spośród innych na taśmie, lecz chroni ją przed uszkodzeniami, otarciami, rozpruciem materiału, zabrudzeniami, lecz przede wszystkim przed dostępem do zawartości przez osoby trzecie.
0
oczywiscie! kupiłam w WALIZKI24.PL maja dobre ceny i markowe pokrowxs
1
Oczywiście, że warto kupić pokrowiec na walizkę. Cena pokrowca na dużą walizkę to ok. 50 zł, czyli tyle, ile należy zapłacić za jednorazowe ofoliowanie walizki na lotnisku. Właśnie wróciłem z podróży. Zafoliowałem walizki na Ławicy (98 zł za 2 szt.), odebrałem w stanie tragicznym (porozrywana folia, wyraźne ślady na walizkach niezbyt delikatnego traktowania przez obsługę bagażu), mimo, że walizki były solidnie zafoliowane. W drogę powrotną nadałem walizki bez foliowania, odebrałem na Ławicy jeszcze bardziej sfatygowane. W kolejną podróż zabezpieczę walizki pokrowcami. Zabezpieczą przez porysowaniem i dodatkowo oznaczą wizualnie.
0
ja kupuje tutaj zawsze pokrowce na walizki. nie musze oklejac drogą folią na lotnisku walizki - dzięki czemu nie zniszczy się walizka, wygląda fajnie, i oszczedzam, bo koszt owinięcia folią jest koszmarnie drogi. zwraca mi się taki pokrowiec po jednej podróży. https://lux4u.pl/pol_m_BAGAZ_Pokrowce-na-walizki-2701.html
0
jasne, ja mam na wszyskie walizki pokrowce z bg berlin kupione w sklepie walizki24.pl
1
Tak czytam wasze komentarze, że przez kilka lat podrózowania nie macie zniszczonych walizek i Tak się zastanawiam, czy to tylko mnie nie lubią Panowie od przepakowywania, że za każdym razem mam rozwaloną skorupę na wylot? Rok temu wracałem z Paryża, nowa walizka Snowball, która została dosłownie rozpruta. Reklamowałem, przysłali mi nową. 2 tyg. temu wracałem z Paryża i znów to samo, Snowball rozpruta w dwóch miejscach. Reklamowałem i znów dostałem nową. I teraz już szukam pokrowca ochronnego, bo nie chce zmieniać na kolejną, nową walizkę. Dodatkowo myślę ze pokrowiec zapobiegnie temu, że będzie ze wszystkich stron porysowana. Podróżuję też dużo po Polsce i nie chce chodzić po hotelach z poobijana walizką jak menel. Jaki to zda egzamin to czas pokaze.
1

Ja mam nauczkę -  bardzo mi zniszczono walizki  gdy leciałam na wczasy    z Poznania do Girony , widziałam  jak rzucają walizkami . Niewiarygodne , że takie ekipy ludzi pracują przy bagażach.Walizki mam  bez klamek,poprzecierane , zarysowane i brudne.Skandal.

 

0
Oczywiście że tak.
0
nie uzywam a moja walizka duzo lata i dalej jest w bdb stanie
0
jasne
0
nie
0
nie
0
oczywiście
0
Pierwszy raz o czymś takim słyszę, raczej nie wydałabym na to pieniędzy :)
1
Wedlug mnie nie warto, jesli wartosc bagazu jest mala. Jak ktos ma droga walizke, to warto zainwestowac.
-1
Myślę, że nie jest to potrzebne. Jest to zbędny wydatek 
0

Bez pokrowców nie wyobrażam sobie wyjazdu. Oczywiście chronią tylko przed rysami i brudem, ale nigdy nie miałam problemu z żadnymi uszkodzeniami bagażu. Gdyby nie pokrowce, pewnie na beżowym perłowym lakierze byłoby mnóstwo rys. Jeśli kupuje bagaż za 3 tys., to nie będę oszczędzać na etui. Kwestia estetyki i szanowania rzeczy.

1
A ja myślę że to też trochę zależy. Moja walizka nie jest zbyt dużo warta więc niczym jej nie owijalam ani nie kupowałam pokrowca. Ale jeśli miałbym drogi bagaż to czemu nie ;) warto czasem zadbać o formę bagażu, osobiście kiedyś odpadło mi kółko gdzieś w trakcie procesu przerzucania bagażu :p
1
Ja gdybym trafiła na dobrą okazję to kupiłabym taki pokrowiec. Przydatny jest na pewno do odróżnienia walizki wśród innych tego samego typu lub koloru. Oprócz tego to dobre zabezpieczenie walizki przed uszkodzeniami, które jednak często powstają, szczególnie jakieś otarcia, które ją niszczą. 
0
Raczej nie wydałbym pieniędzy na pokrowiec na walizkę ;)
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Wakacyjny weekend na pięknej i słonecznej Malcie! Tanie loty i noclegi w 4* hotelu!1078 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 70 Sprawdź Tanie bilety Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!30 ofert od 74 Sprawdź Tu macie wiele do odkrycia! Tanie loty do Grecji30 ofert od 172 Sprawdź