Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy warto kupić pokrowiec na walizkę podróżną?

Używacie pokrowców na walizki podróżne na kółkach?

Odpowiedzi 39

0
Folia stretch jest fajna, ale samo owijanie walizki wymaga nie tylko mocnego naciągania, ale wykonywania tej czynności przez dwie osoby. Po przylocie, folię trzeba zdjąć, a ta która mocno przywiera nie zdejmuje się tak łatwo (zna to każdy, który otrzymał przesyłkę owiniętą właśnie tą folią). Pokrowiec, zwłaszcza kolorowy nie tylko pomoże odróżnić walizkę spośród innych na taśmie, lecz chroni ją przed uszkodzeniami, otarciami, rozpruciem materiału, zabrudzeniami, lecz przede wszystkim przed dostępem do zawartości przez osoby trzecie.
0
oczywiscie! kupiłam w WALIZKI24.PL maja dobre ceny i markowe pokrowxs
1
Oczywiście, że warto kupić pokrowiec na walizkę. Cena pokrowca na dużą walizkę to ok. 50 zł, czyli tyle, ile należy zapłacić za jednorazowe ofoliowanie walizki na lotnisku. Właśnie wróciłem z podróży. Zafoliowałem walizki na Ławicy (98 zł za 2 szt.), odebrałem w stanie tragicznym (porozrywana folia, wyraźne ślady na walizkach niezbyt delikatnego traktowania przez obsługę bagażu), mimo, że walizki były solidnie zafoliowane. W drogę powrotną nadałem walizki bez foliowania, odebrałem na Ławicy jeszcze bardziej sfatygowane. W kolejną podróż zabezpieczę walizki pokrowcami. Zabezpieczą przez porysowaniem i dodatkowo oznaczą wizualnie.
0
ja kupuje tutaj zawsze pokrowce na walizki. nie musze oklejac drogą folią na lotnisku walizki - dzięki czemu nie zniszczy się walizka, wygląda fajnie, i oszczedzam, bo koszt owinięcia folią jest koszmarnie drogi. zwraca mi się taki pokrowiec po jednej podróży. https://lux4u.pl/pol_m_BAGAZ_Pokrowce-na-walizki-2701.html
0
jasne, ja mam na wszyskie walizki pokrowce z bg berlin kupione w sklepie walizki24.pl
1
Tak czytam wasze komentarze, że przez kilka lat podrózowania nie macie zniszczonych walizek i Tak się zastanawiam, czy to tylko mnie nie lubią Panowie od przepakowywania, że za każdym razem mam rozwaloną skorupę na wylot? Rok temu wracałem z Paryża, nowa walizka Snowball, która została dosłownie rozpruta. Reklamowałem, przysłali mi nową. 2 tyg. temu wracałem z Paryża i znów to samo, Snowball rozpruta w dwóch miejscach. Reklamowałem i znów dostałem nową. I teraz już szukam pokrowca ochronnego, bo nie chce zmieniać na kolejną, nową walizkę. Dodatkowo myślę ze pokrowiec zapobiegnie temu, że będzie ze wszystkich stron porysowana. Podróżuję też dużo po Polsce i nie chce chodzić po hotelach z poobijana walizką jak menel. Jaki to zda egzamin to czas pokaze.
1

Ja mam nauczkę -  bardzo mi zniszczono walizki  gdy leciałam na wczasy    z Poznania do Girony , widziałam  jak rzucają walizkami . Niewiarygodne , że takie ekipy ludzi pracują przy bagażach.Walizki mam  bez klamek,poprzecierane , zarysowane i brudne.Skandal.

 

0
Oczywiście że tak.
0
nie uzywam a moja walizka duzo lata i dalej jest w bdb stanie
0
jasne
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Planujesz urlop w SIERPNIU? Wybierz coś dla siebie!30 ofert od 114 Sprawdź Urlop w lipcu? Sprawdź najlepsze propozycje na Twoje wakacje!4 oferty od 1261 Sprawdź Lizbona? Porto? Algarve? O czym marzysz? Zwiedzaj PORTUGALIĘ11 ofert od 346 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 126 Sprawdź