Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Loty do MunsterOrientacyjna cena za lot w dwie strony

Treść główna

Lotnisko w Munster (FMO)

(kod IATA: NUE; kod ICAO: EDDN)

munster_airport
Terminal lotniska w Munster
Fot. Wikipedia

Międzynarodowe lotnisko Münster/Osnabrück położone 25 km na północ od Münster i 35 km na południe od Osnabrücku. Jest 4. portem lotniczym w Nadrenii Północnej-Westfalii. Loty do Münster oferuje kilku przewoźników, w tym np. Air Berlin, Germania, Jetisfaction czy Lufthansa. Dostepne jest też bezpośrednie połączenie do Munster z Poznania oferowane właśnie przez linię Jetisfaction.

Lotnisko posiada dwa terminale pasażerskie położone w jednym budynku. Do dyspozycji pasażerów pozostają bary, restauracje, sklepy, kawiarnia internetowa.Istnieje możliwość skorzystania z sali dla VIP-ów oraz sali konferencyjnej. Dostępne są także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i matek z dziećmi. Mapa terminalu dostępna jest na stronie internetowej lotniska.

Użyteczne informacje

Wszelkie informacje dotyczące podróży i lotniska można uzyskać pod numerem telefonu:  +49 (0) 25 71 – 94 33 60. Punkt informacji lotniskowej znajduje się na terenie terminalu w hali odlotów.

Na lotnisku można wypożyczyć samochód. Punkty wypożyczalni znajdują się w hali przylotów terminalu. Do dyspozycji pasażerów jest m.in. Europcar, Sixt, Hertz i Avis. Samochód można zarezerwować także on-line.

Przed terminalami dostępne są parkingi. Do dyspozycji podróżnych są parkingi krótkoterminowe jak i długoterminowe. Dostępne są parkingi wielopoziomowe. Pełny cennik i więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej lotniska.

Komunikacja

Komunikacja na lotnisku jest dobrze rozwinięta. Do dyspozycji podróżnych są taksówki i autobusy. Lotnisko położone jest 25 km na północ od Münster i 35 km na południe od Osnabrücku. Dojazd na lotnisko jest doskonale oznaczony i prowadzi autostradą A1.

Postój taksówek znajduje się przed terminalem. Na lotnisku działa wiele firm oferujących prywatny transport z kierowcą.

Lotnisko obsługiwane jest przez autobusy, które kursują zarówno do Münster jak i do Osnabrück. Rozkład jazdy wszystkich autobusów dostępny jest na stronie internetowej lotniska.

Oficjalna strona internetowa lotniska

www.fmo.de

Adres

Flughafen Münster/Osnabrück
Hüttruper Heide 71-81,
D-48268 Greven,
Niemcy

Główni przewoźnicy

Lotnisko Munster obsługuje między innymi następujące linie lotnicze: Air Berlin, Germania, Lufthansa, Jetisfaction, Sun Express.

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nawigacja dodatkowa