Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Loty do Chiang MaiOrientacyjna cena za lot w dwie strony

Treść główna

Lotnisko w Cziang Mai

(kod IATA: CNX, kod ICAO: VTCC)

Cziang Mai jest główną bramą do Północnej Tajlandii, która staje się coraz bardziej popularnym celem turystycznym. Międzynarodowe lotnisko w Cziang Mai obsługuje rocznie ponad 2 miliony turystów, utrzymuje 130 lotów tygodniowo z Bangkoku, Singapuru, Chin, Tajwanu, Birmy i Laos. Lotnisko położone jest w odległości mniejszej niż 10 minut taksówką od centrum Cziang Mai – dokładnie 4 km od centrum.

Do dyspozycji pasażerów jest jeden terminal. Mapa terminala w wersji pdf znajduje się na stronie: mapa.pdf. Udogodnienia dla podróżnych na lotnisku Cziang Mai obejmują: restauracje, bary szybkiej obsługi, kawiarnie, sklepy, bankomat, kantor wymiany walut, pocztę i punkty informacyjne. Możliwy jest także dostęp do Internetu.

Użyteczne informacje

Wszelkich informacji dotyczących podróży i lotniska można uzyskać pod numerem telefonu: +66 (0)53 270222

Lotnisko umożliwia wypożyczenie samochodów. Biura wypożyczalni samochodów znajdują się w hali przylotów na parterze terminala. Do dyspozycji pasażerów są AVIS, Hertz, Budget i Thai car rent Association.

Port lotniczy oferuje pasażerom parking z 447 miejscami parkingowymi wielopoziomowych powierzchni 12,884 m2. Godzina postoju kosztuje 10 baht.

Komunikacja

Lotnisko znajduje się prawie w centrum miasta. Do centrum można dostać się taksówką lub limuzyną. Większość hoteli zapewnia bezpłatny transfer na lotnisko. Mapa dojazdu znajduje się na stronie:mapa.

TAKSÓWKI
Postoje taksówek są usytuowane przed terminalem. Podróż do centrum zajmuje około 10 minut i kosztuje około 100-120 baht.

LIMUZYNY
Do dyspozycji pasażerów są limuzyny. Punkt informacyjny znajduje się w hali przylotow, koło punktu wynajmu samochodów.

Oficjalna strona internetowa lotniska

www.airportthai.co.th

Adres

Chiang Mai International Airport
60 Sanambin Road,
Suthep District,
Amphoe Muang,
Changwat Chiang Mai 50200,
Thailand

Główni przewoźnicy

Lotnisko obsługuje następujące linie lotnicze: Bangkok Airways, One-Two-Go Airlines, Nok Air, SGA Airlines, Thai AirAsia, Thai Airways International, AirAsia, Bangkok Airways, China Airlines, Korean Air, Lao Airlines i SilkAir.

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nawigacja dodatkowa