Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Loty do BariOrientacyjna cena za lot w dwie strony

Treść główna

Lotnisko w Bari

(kod IATA: BRI; kod ICAO: LIBD)

Bari_airport_departure
Hala odlotów terminalu na lotnisku w Bari
Fot. Wikipedia

Międzynarodowe lotnisko położone 8 km na północny zachód od centrum Bari, w Apulii, na południu Włoch. Wcześniej znane było jako lotnisko Bar Palese od pobliskiej dzielnicy Palese-Macchie. W 2008 roku lotnisko obsłużyło prawie 2,5 miliona pasażerów. W 2006 roku otwarto nowy terminal pasażerski imienia Karola Wojtyły.

Lotnisko posiada jeden wielopiętrowy terminal pasażerski. Mapa terminala znajduje się na stronie: mapa. Do dyspozycji pasażerów pozostają restauracje, kawiarnie, sklepy, bankomaty, kantor wymiany walut, kaplica. Istnieje możliwość skorzystania z Internetu i specjalnej poczekalni dla VIP-ów. Dostępne są także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i dla matek z dziećmi.

Użyteczne informacje

Wszelkie informacje dotyczące podróży i lotniska można uzyskać pod numerem telefonu:  +39 080 5800358        .

Punkt informacji lotniskowej znajduje się na poziomie hali odlotów terminala, koło kas biletowych.

Lotnisko umożliwia wypożyczenie samochodu. Stanowiska wypożyczalni znajdują się w hali przylotów. Dostępne firmy to m. in. Avis, Hertz i Europcar. Pełna lista wypożyczalni wraz z danymi kontaktowymi znajduje się na stronie wypożyczalnie samochodów.

Przed terminalami dostępne są parkingi krótkoterminowe i długoterminowe. Razem do dyspozycji podróżnych jest ponad 2500 miejsc parkingowych w wielopoziomowym garażu oraz na parkingu odkrytym. Pełny cennik oraz mapa parkingu dostępne są na stronie internetowej lotniska.

Komunikacja

Komunikacja na lotnisku jest dobrze rozwinięta. Do dyspozycji podróżnych są taksówki i autobusy. Lotnisko położone jest 8 km od centrum miasta.

TAKSÓWKI
Postój taksówek znajduje się przed lotniskiem. Komunikację taxi zapewnia Radio taxi, tel.: 080 554 33 33 oraz Radio taxi satellitare Apulia Taxi, tel.: 0805346666. Czas podróży do centrum miasta to 25-30 minut.

TRANSPORT AUTOBUSOWY
Do centrum miasta na Piazza Moro kursuje autobus miejski linii nr 16, w godzinach od 05:00 do 23:00. Autobus kursuje o 40-60 minut, czas przejazdu do centrum miasta to około 40 minut. Bilet w maju 2009 roku kosztował 0,77 euro.
Autobus firmy Tempesta zapewnia bezpośrednie połączenia na trasie lotnisko – Dworzec Centralny. Czas podróży wynosi około 25 minut. Bilet kosztuje 4,15 euro. Więcej informacji na stronie: www.autoservizitempesta.it

Dodatkowo firma Pugliairbus zapewnia transport pomiędzy lotniskami Brindisi, Foggia i Bari. Dodatkowo dostępne są połączenia z lotniska Bari do Taranto i Matera.

Oficjalna strona internetowa lotniska

www.seap-puglia.it

Adres

Aeroporti Di Puglia
Viale Enzo Ferrari 
70126 Palese Bari
Italy

Główni przewoźnicy

Lotnisko obsługuje między innymi następujące linie lotnicze: British Airways, Alitalia, Air One, Carpatair, EasyJet, Sky Europe, Ryanair, Lufthansa, MyAir.

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nawigacja dodatkowa