przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Loty do SzwajcariiOrientacyjna cena za lot w dwie strony

Komunikacja w Szwajcarii

Szwajcarska komunikacja publiczna działa niemal tak samo sprawnie jak szwajcarskie zegarki – jest niemal równie dokładna. Szwajcarski system transportu to zintegrowany organizm wykorzystujący pociągi, autobusy, promy, kolejki linowe i szynowe. Rozkłady jazdy poszczególnych środków transportu są ze sobą precyzyjnie skorelowane. Pociągi i autobusy są schludne, punktualne i docierają wszędzie.

Turyści niezbyt często korzystają w Szwajcarii z wewnętrznej komunikacji lotniczej. To dlatego, że równie wygodnie i niemal tak samo szybko podróżuje się lądem – tym bardziej, że jest to stosunkowo mały kraj. Mimo to lokalny przewoźnik Swiss International Air Lines utrzymuje cieszące się dużym powodzeniem (szczególnie wśród biznesmenów) połączenia z głównymi ośrodkami komunikacyjnymi, takimi jak Zurych, Genewa, Bazylea, Lugano i Berno. Posiadanie prywatnego samochodu jest wygodne, lecz nie jest konieczne.

Jasnożółte autobusy pocztowe zabierają podróżnych z utartych dróg do najbardziej niedostępnych regionów kraju. Po kraju podróżować można również promem. Podróżowanie po Szwajcarii samochodem to prawdziwa przyjemność. Drogi są świetnie utrzymane, dobrze oznakowane i niezbyt zatłoczone, ale już w centrach miast lepiej przesiąść się na doskonale zorganizowany transport publiczny.

Tylko w Tanie-Loty.pl parking przy lotnisku w super cenie!

Do każdego zakupu otrzymujesz kod zniżkowy.

Sprawdź swoje rabaty
PartnerStart Parking

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Szwajcarii. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety ze Szwajcarii.

Jeżeli wybierasz się do Szwajcarii, być może zainteresują Cię również tanie loty z Krakowa do Zurychu lub tanie loty z Katowic do Genewy.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Warszawy do Zurychu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Londynu, Okazje na loty na Seszele, Okazje na loty do Londynu, Okazje na loty z Polski na Półwysep Iberyjski, Pakiety w listopadzie, loty z Warszawy do Lizbony, loty z Wrocławia do Zurychu, tanie bilety lotnicze, wyszukiwarka lotów, Loty z Poznania.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyczki, Mapy zdrapki, Bez kategorii, Torby biznesowe i Walizki kabinowe.