Sytuacja w tym roku zaskoczyła wszystkich, a najbardziej chyba nas podróżników i branżę turystyczną. Skoro tu jesteś, na pewno należysz do grona miłośników zwiedzania świata i boli cię serce, że te możliwości masz teraz tak bardzo ograniczone. Nie poddajemy się jednak i z nadzieją patrzymy w przyszłość. Wiele podróży w tym roku zostało odwołanych, ale to nie koniec świata. Jest wciąż wiele miejsc, do których można się udać. A dlaczego by nie zaplanować już wakacji 2021 i z uśmiechem żyć tą chwilą?

Mamy nadzieję, że w 2021 roku wszyscy znów będziemy podróżować już bez wielkich ograniczeń. I choć pewne rzeczy mogą się zmienić, to jednak nie zmieni się nasza miłość do odkrywania świata i pięknych jego zakątków. Zatem gdzie możemy planować wizyty w 2021 roku? W miarę napływania nowych informacji będziemy regularnie aktualizować ten artykuł. A na razie zobacz propozycje wycieczek, o których warto pomyśleć.

Poprzedni

1. Mauritius

Legendy głoszą, że Bóg najpierw stworzył Mauritius, a dopiero później, na jego podobieństwo – raj. Wyrusz w podróż po niewielkiej wyspie na Oceanie Indyjskim i sprawdź czy warto. Poczytaj o faktach na temat wyspy, które Cię zaskoczą! Znajdziesz tu wiele niezwykłych miejsc i przeżyjesz niezapomniane chwile. Np. przy półwyspie Le Morne Brabant można podziwiać podwodny wodospad – tak nazwano atrakcję, która jednak jest tylko złudzeniem optycznym. Woda niby spada kaskadą w oceaniczną toń po krawędzi szelfu. Dowiedz się więcej o atrakcjach raju, który jest też w Twoim zasięgu.

Sprawdź: Tanie loty na Mauritius


łódki opływające wyspę mauritius po błękitnej lagunie
Fot. Shutterstock
Poprzedni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here