Marzy Ci się Azja, ale jedziesz tam po raz pierwszy i nie wiesz, jak sobie poradzisz? Nie ma dwóch takich samych krajów: warto wybrać na początek taki, który nie przysporzy problemów niewprawionemu turyście. Oto 7 krajów, które możesz wybrać w Azji na dobry początek. Nie ma się czego bać.

Poprzedni

1. Malediwy

Zanim się zniechęcisz, przeczytaj choć jedno zdanie: stać Cię na to i prawdopodobnie nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Motywacją by polecieć właśnie na Malediwy, niech będą jedne z najpiękniejszych rajskich krajobrazów na całym świecie. Piękne plaże na płaskich jak deska wyspach są w zasięgu ręki każdego, a zdecydowanie najlepiej polecieć tam samodzielnie.

Na Malediwach jest drogo? Nic podobnego! Owszem, jest, jeśli wybierzesz wakacje all inclusive za 8 tys. zł za tydzień (lub droższe) w eleganckim hotelu z bungalowami na palach. Ale jeśli chcesz wypoczywać tanio to wiedz, że na Malediwach da się wypocząć taniej niż nad Bałtykiem. Wystarczy wysiąść z samolotu, popłynąć na Male, a stamtąd wybrać prom na jedną z lokalnych wysp, gdzie czeka mnóstwo pensjonatów, tzw. guest housów, nawet w cenach około 200 zł za pokój dwuosobowy! Bywa też oczywiście drożej, ale warto szukać. W końcu to raj na Ziemi.

Czytaj więcej: Tanie Malediwy krok po kroku


turkusowa woda z chatkami w tle
Do resortu na Malediwach można wybrać się na wycieczkę z lokalnej wyspy. Fot. Shutterstock
Poprzedni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here