Podróże to coś niesamowitego. Jeśli już zacząłeś tę przygodę, wiesz, że nie ma dla Ciebie ratunku. Z każdą podróżą stajesz się coraz bogatszy, ale również coraz bardziej uzależniony. Otwierasz szeroko oczy i niczym gąbka chłoniesz wszystko, czym chce nakarmić Cię świat. Ten ma wiele niespodzianek, a żeby znaleźć niektóre z nich, trzeba czasem troszkę dłużej poszukać. Wiele jest niesamowitych i pięknych, ale są też takie, które potrafią zaskoczyć, przerazić czy zdziwić. Chcemy Ci pokazać dzisiaj niesamowite miejsca, które przyprawią Cię o gęsią skórkę i zaskoczą. Oto najdziwniejsze atrakcje turystyczne świata! Miej się na baczności.

Poprzedni

1. Wang Saen Suk Hell Garden, Tajlandia

Najdziwniejsze atrakcje świata? Oczywiście na liście musi znaleźć się Piekielny ogród. Miejsce wygląda diabolicznie, a znajdziesz je w Tajlandii. Można się tu poczuć nieco nieswojo. Diaboliczne figury to jedno, ale tu możesz się dowiedzieć, co czeka grzeszników w buddyjskim piekle Naraka (a ściślej to w czymś na kształt czyśćca). Masz już dreszcze? Poczekaj. Wycinanie języków, wykręcanie ciał, wypruwanie jelit, gotowanie w kotle żywcem, wydłubywanie oczu – to tylko niektóre z kar dla niegrzecznych. Wszystko dokładnie opisują tabliczki. Jaka kara czeka Cię za konkretne grzechy. Olbrzymie figury z żebrami na wierzchu i wyciągniętymi prawie do ziemi językami, a wokół nich grzesznicy ze zwierzęcymi głowami – ten widok może szokować. Oczywiście rodzaj zwierzęcia symbolizuje popełnione występki. Cierpienie, męki i niewiarygodne tortury. Zwiedzanie z dziećmi może mieć różne skutki. Witaj w piekle!

Zobacz tanie loty do Tajlandii

Poprzedni
Poprzedni artykułTo musisz zobaczyć! Atrakcje Cypru, które sprawią, że pokochasz wyspę Afrodyty (TOP 8)
Następny artykułTo najsilniejsze paszporty świata! Polska w TOP 10
blank
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here